کاربر طلایی

PDA

مشاهده کامل : سوالات و مشکلات گوشی‌های iPhone

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

starmaxira
28-01-2012, 08:07
سلام...دوست عزیز من دسترسی به آیفون 4s ندارم....رو آیفون 4 خودم هم که نگاه کردم با وجود فریمور 5.1 همچین گزینه ای وجود نداره و اصلا متوجه منظور و سئوال شما نمیشم...موفق باشید

دوست من تو قسمت منو وارد گزینه فتو که میشی
پایینش دو قسمت داره یکی albumsو یکی placesکه تو البوم میتونی عکس هات رو بببنی و تو پلس محلی رو که تو کره زمین عکس ها رو انداختی
حالا من مشکلی که دارم اینه که تو چند جای مختلف دنیا با یه دوربین کانن حرفه ای یک سری عکس انداخحتم و اونها رو حالا انتقال دادم به گوشیم
ولی تو قسمت پلیس که میرم فقط محل ترکیه و تایلند رو نشون میده و بقیه کشورها رو نشون نمیده
میخوام ببینم چه جوریه که بتونم محل بقیه عکس ها رو هم مشخص کنه رو کره زمین و چرا یک سری رو با اینکه با همون دوربینه نشون میده ولی بقیه رو نشون نمیده؟

turando1
28-01-2012, 09:03
1- برای پاک نشدن برنامه هاتون باید دستگاه خودتون رو authrize کنید

شما برای این کار ابتدا باید یک اکانت ایتیونز بسازید ازاین (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=52867)اموزش استفاده بکنید

2-بعد از ساخت اکانت طبق شکل زیر روی store کلیک کنید

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=500492&stc=1&d=1296400154

3-سپس روی authrize computer... کلیک کنید و اکانت ساخته شده را وارد کنید بعد authorize را بزنید تا کامپیوتر شما در سرور itunes اوتورایز شود...

جیلبریک دستگاه یعنی نصب برنامه ای کوچک روی این دستگاهها که باعث حذف محدودیت های پیش فرض نرم افزاری می شود.یک دستگاه جیلریک شده میتوانند به غیر از نرم افزارهای مجاز ،حتی نرم افزارها ، افزونه ها و تم هایی را اجرا کند که از سوی کمپانی اپل تائید نشده اند یعنی همون برنامه های کرک شده...شما هم وقتی میگید کلی برنامه روش نصب شده یعنی دستگاهتون جیلبریک شدست...!برای محرز شدنش هم تو برنامه هاتون دنبال یه برنامه بنام cydia باشید...در مورد باقی سئوالاتون :جیلبریک چیزی نیست که خود به خود بپره مگه اینکه گوشیتون به اشکال بخوره و مجبور بشین گوشی رو ریستور کنید... اینم آموزش جیلبریک.... (http://www.asrejavan22.at.tc/showthread.php?p=6409816#post6409816)

با مطالعه این مطلب (http://i-os.ir/posttag/%D8%B3%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D8%A7-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%9F) هم جواب آخرتونکک رو هم میگیریدو جریان خیلی چیزا رو متوجه میشید...!!:71: موفق باشید

اقا سنگ تمام گزاشتی . فقط وقتی Authriz کردم.چه کنم پاک نشه برنامه های نصب شده ؟ اصلا این آدورایز چیکار میکنه می خوام برنامه جدید نصب کنم. ایکن Cydia رو تو دستگاه پیدا نکردم.

turando1
28-01-2012, 09:21
ببخشید . الان Cydia رو IPAD2من نیست یعنی چی ؟ اگر بخوام مثلا برنامه های سایت های ایرانی رو نصب کنم باز هم Cydia می خواد ؟

اکانت هم ساخته نشد . با وی پی هم رفتم

babak7610
28-01-2012, 16:35
اقا سنگ تمام گزاشتی . فقط وقتی Authriz کردم.چه کنم پاک نشه برنامه های نصب شده ؟ اصلا این آدورایز چیکار میکنه می خوام برنامه جدید نصب کنم. ایکن Cydia رو تو دستگاه پیدا نکردم.

ببخشید . الان Cydia رو IPAD2من نیست یعنی چی ؟ اگر بخوام مثلا برنامه های سایت های ایرانی رو نصب کنم باز هم Cydia می خواد ؟

اکانت هم ساخته نشد . با وی پی هم رفتم

سلام...دوست عزیز بنده راهنماییهای لازم رو به شما دادم...مهم نحوه اجرای صحیح این دستورات هست که به خود شما بستگی داره... برای Authriz کردن هم فقط کافیه از داخل برنامه ایتونز مطابق شکر زیر اکانت خودتون رو وارد کنید تا اپل کامپیوتر شما رو بشناسه همین...!! سیدیا تو آی پد شما نباشه یعنی گوشیتون جیلبریک شده نیست و امکان نصب نرم افزارهای کرک شده روش وجود نداره...یعنی باید قانونی کار کنید و با کردیت کارت یا گیفت کارت اپل برای نصب برنامه ها مایه پیاده بشید....!! بهتون پیشنهاد میکنم برای کسب اطلاعات بیشتر برای کار با محصولات اپل تو یکی از فرمهای تخصصی آیفون (مثل این (http://i-os.ir/forum/forum.php) )عضو بشید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید....موفق باشید

http://pic2.nl/images/snap1uhu.jpg

turando1
31-01-2012, 09:35
سلام
چطوری میشه . ایکن برنامه نصب شده را به صفحه اصلی اورد . کلی برنامه تو search میاد که تو Home نیست . یا حد اقل با برنامه های دیگه جابه جا کنم ؟ چطوری میشه لبست کامل برنامه ها رو یک جا با هم دید .؟
مرسی

babak7610
31-01-2012, 15:17
سلام
چطوری میشه . ایکن برنامه نصب شده را به صفحه اصلی اورد . کلی برنامه تو search میاد که تو Home نیست . یا حد اقل با برنامه های دیگه جابه جا کنم ؟ چطوری میشه لبست کامل برنامه ها رو یک جا با هم دید .؟
مرسی

سلام...دوست عزیز شما باید سعی کنید که برنامه هاتون رو مرتب پوشه بندی کنید... به صفحه گوشیتون نگاه کنید تو هر صفحه ۱۶ فولدر جا میشه و در هر فولدر ۱۲ برنامه. بنابراین عملا تو هر صفحه می تونید حدود ۲۰۰ برنامه داشته باشید... اینجوری برنامه هاتون منظمتر هم هست و دسترسی بهشون فوق العاده ساده تر میشه...راه دیگرش هم اینه که از سیدیا برنامه Nopagelimit رو نصب کنید...ازین سورس قابل نصبه (cydia.mobile4persian.net)

sadegh0813
05-02-2012, 14:06
سلام خسته نباشید من یه آیفون 4 دارم اون وقت خط ایرانسل یا همراه اول جواب نمیده باید چکارش کنم؟
لطفا سریعا جواب بدین

babak7610
05-02-2012, 14:35
سلام خسته نباشید من یه آیفون 4 دارم اون وقت خط ایرانسل یا همراه اول جواب نمیده باید چکارش کنم؟
لطفا سریعا جواب بدین

سلام...دوست عزیز گوشیتون لاکه یا آنلاک..؟ پارت نامبر یا بیس باندش چیه..؟ گوشی که لاک باشه فقط رو شبکه اپراتوری که باهاش قرار داد داره آنتن میده...

shahram es
06-02-2012, 14:31
سلام

دوستان عزیز آیا در کل iphone4s را باید جیل برک کرد یا نه ؟ چون جدیدا برنامه جیل برک این گوشی آمده است .
اگر میشود فواید جیلبرک را بفرمائید .

با سپاس از شما

sadegh0813
06-02-2012, 16:14
سلام...دوست عزیز گوشیتون لاکه یا آنلاک..؟ پارت نامبر یا بیس باندش چیه..؟ گوشی که لاک باشه فقط رو شبکه اپراتوری که باهاش قرار داد داره آنتن میده...

سلام
مدل گوشی model A 1332 EMC 380A
در ضمن از کجا باید بفهمم که لاکه یا‌ آنلاکه؟

babak7610
06-02-2012, 19:03
سلام

دوستان عزیز آیا در کل iphone4s را باید جیل برک کرد یا نه ؟ چون جدیدا برنامه جیل برک این گوشی آمده است .
اگر میشود فواید جیلبرک را بفرمائید .

با سپاس از شما

سلام....دوست عزیز با مطالعه مطلب زیر جواب سئوالتون رو متوجه میشید...انتخاب جیلبریک کردن یا نکردن بستگی به نوع کاربری شما داره....اگه میخواید به دنیایی از نرم افزارهای کرک شده آیفون دسترسی داشته باشید گوشی رو حتما باید جیلبریک کنید....اگر از تلفنتون فقط در حد تماس و کارای روزمره استفاده میکنید جیلبریک و ریسکش برای شما جذابیتی نداره.....

جیلبریک یا Jailbreak چیست ؟
این سوال مهمی است که شاید برخی از دارندگان آیفون و آیپد هم جواب آن را دقیقا نمی دانند, آیا آسیبی به دستگاه می رساند ؟ اصلا چرا باید دستگاه را جیلبریک کنیم؟
جیلبریک : با جیلبریک کردن دستگاه اپل, شما می توانید به فایل های سیستمی سیستم عامل دستگاهتان ( iOS ) دسترسی داشته باشید. یکی از فوایدی که جیلبریک کردن به شما می دهد این است که می توانید با نصب برنامه AppSync برنامه های کرک شده را بطور رایگان روی دستگاه تان (آیفون٬ آی پاد٬ آی پد و اپل تی وی ) نصب کنید. در غیر اینصورت (یعنی اگر دستگاهتان جیلبریک نباشد باید یک اکانت اپل تهیه کنید و ازapp store برنامه ها را بخرید.)
واژه جیلبریک از دو کلمه ” Jail ” به معنای زندان و ” break ” به معنای شکستن ( فرار ) تشکیل شده است .
بسیاری معتقد هستند کاربران محصولات اپل ( مثل آیفون , آیپد و آیپاد ) در زندانی که این شرکت برای آنها درسته کرده قرار دارند زیرا اپل محدودیت های بسیاری برای آنها ایجاد کرده و هیچ گونه دسترسی به فایل ها و قسمت های مختلف سیستم و فریمور ندارند ، آنها مجبورند فقط و فقط از برنامه ها و محصولاتی که در فروشگاه اپل عرضه می شوند استفاده کنند .
جیلبریک فرآیندی است که با اجرای آن قفل های نرم افزاری باز می شوند و محدودیت هایی که توسط اپل بروی سیستم اعمال شده اند از بین می روند ، این نرم افزارها با تغییراتی که در سیستم و فریمور اعمال می کند اجازه دسترسی به نقاط مختلف را می دهند .
جیل بریک به شما اجازه می دهد هر نرم افزاری که برای دستگاه شما ارائه شده بروی آن نصب کنید ، پوسته و ظاهر دلخواه خود را داشته باشید و به فایل های سیستمی دسترسی داشته باشید ، خلاصه هر بلایی می خواهید سر دستگاه خود بیاورید .
معمولا مدت زیادی طول نمی کشد و پس از انتشار هر فریمورک ، هکر ها آن را هک کرده و برنامه جیلبریک آن را عرضه می کنند ، و این چرخه ادامه پیدا می کند چون اپل حفره استفاده شده توسط هکر ها برای جیلبریک را می بنندد و سپس فریمورک جدیدش را ارائه می کند .
برای هر فریمورک برنامه جیلبریک مخصوص آن ارائه می شود و معمولا فقط برای همان نسخه فریمورک کاربرد دارد .
اپل پس از ارائه هر فریمورک جدید اجازه بازگشت یا دانگرید ( Downgrade ) شما به فریمورک های قبلی را نمی دهد و با این کار جلوی استفاده از جیلبریک های قبلی را می گیرد .
طبق قانون کشور آمریکا ( DMCA 2010 ) جیلبریک کاری قانونی است و کاربران می توانند امکان نصب هر نرم افزاری را داشته باشند ،زیرا مثلا محصولات اپل امکاناتی چون دلیوری و کالرآیدی را ندارند. البته اپل این قانون را قبول ندارد و گارانتی محصولاتی را که جیلبریک شده باشند را باطل می کند و مشکلات نرم افزاری این دستگاه ها را برعهده نمی گیرد .
برنامه های جیلبریک پس از عرضه توسط هزاران و یا میلیون ها نفر دانلود و تست می شود و اصولا به خودی خود آسیبی به دستگاه وارد نمی کنند ، اما به هر حال این برنامه ها تائیدیه تولید کننده و سازنده دستگاه را ندارند و ممکن است به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم به دستگاه آسیب برسانند ..

babak7610
06-02-2012, 19:19
سلام
مدل گوشی model A 1332 EMC 380A
در ضمن از کجا باید بفهمم که لاکه یا‌ آنلاکه؟

دوست عزیز راههای مختلفی برای شناسایی گوشی لاک از آنلاک وجود داره یکی از روشها برای تشخیص این مورد از روی جعبه گوشی است.
گوشی های لاک در پشت جعبه علاوه بر Part No و Serial No دارای ICCID هستند که این کد، کد مخصوص سیم کارت های اپراتور تحت قرارداد است.اما گوشی های آنلاک فاقد این کد است و این به این معنی است که گوشی با هر سیم کارتی فعال میشود.

به عنوان نمونه عکس زیر دقت کنید:

http://pic2.nl/images/img0634.jpg

shahram es
07-02-2012, 10:14
با سپاس از توضیح کامل شما

من یک گوشی iphone 4s دارم میخواهم جیلبرک کنم آیا این عمل تاثیر منفی بر روی سرعت و شارز گوشی دارد ؟
و اگر دارد آیا محسوس است ؟ و اگر جیلبرک کردم میتوانم آن را به حالت اول برگردانم ؟
و در کل اگر شما بودید جیلبرک میکردید یا نه ؟

با سپاس از شما

babak7610
07-02-2012, 13:45
با سپاس از توضیح کامل شما

من یک گوشی iphone 4s دارم میخواهم جیلبرک کنم آیا این عمل تاثیر منفی بر روی سرعت و شارز گوشی دارد ؟
و اگر دارد آیا محسوس است ؟ و اگر جیلبرک کردم میتوانم آن را به حالت اول برگردانم ؟
و در کل اگر شما بودید جیلبرک میکردید یا نه ؟

با سپاس از شما

سلام..دوست جیلبریک تاثیر خاصی روی سرعت گوشی شما نمیزاره اما درموردشارژ گوشی باید خدمتون عرض کنم به طور محسوسی یه کم رو مصرف باطری گوشیتون تاثیر منفی میزاره که البته طبیعیه و زیاد آزار دهنده نیست....درباره سئوال آخرتون هم قبلا توضیح دادم که بستگی به خود شما و کاربردتون از گوشی داره ولی خوب اگه من بودم صددر صد جیلبریک میکردم چون آیفون بدون جیلبریک اصلا حال نمیده و فایده ای نداره و دست و بال آدم تو خیلی چیزا بسته هست...!! برنامه هایی هم که به طور رایگان تو فروشگاه اپل وجود داره بدرد بخور و جالب نیست و اونایی هم که خوبه پولیه و باید دلار پرداخت کنید..!! پس چرا جیلبریک نکنم و به دنیایی از نرم افزارهای رایگان کرک شده و بازی و غیره دسترسی نداشته باشم...؟؟!البته جیلبریک هم همون طور که گفتم ایرادات انگشت شماری داره اما خوب فوائدش بسیار جذابه و برای میلیونها کاربر ios وسوسه انگیزه...!!

mahiar22
07-02-2012, 14:45
باسلام خدمت اساتید محترم
من یک گوشی ایفون 4 سیودو گیک دارم که وقتی زنگ میخوره فقط لرزشش کار میکند اصلا صدای اهنگ نمییاد کسی میتواند کمک کند ممنون میشم

pirehdejleh
07-02-2012, 15:41
سلام
من میخوام یه گوشی iphone 4s بخرم ولی جایی که هستم همه گوشیهاش لاک هستش نمیدونم برگردم ایران کار میکنه یا نه؟
مزیت خریدش اینجا اینه که قسط بندی بدون سود واسم میکنه؟
آنلاک فکتوری ندارن.
میگن اگه آنلاک کنی دیگه گارانتی نداره.
حالا میگین چیکار کنم لطفا راهنمایی.
مص

babak7610
07-02-2012, 19:45
باسلام خدمت اساتید محترم
من یک گوشی ایفون 4 سیودو گیک دارم که وقتی زنگ میخوره فقط لرزشش کار میکند اصلا صدای اهنگ نمییاد کسی میتواند کمک کند ممنون میشم

سلام...دوست عزیز اول چک کن دکمه قطع صدا در کنار گوشیت مانند شکل زیر روی حالت قرمز نباشه....! بعد برو داخل ستینک -سوند ازونجا ببین که ولوم صدات احیانا پایین نیست.... ؟!

http://pic2.nl/images/07022012006.jpg

http://pic2.nl/images/img0101.jpg

سلام
من میخوام یه گوشی iphone 4s بخرم ولی جایی که هستم همه گوشیهاش لاک هستش نمیدونم برگردم ایران کار میکنه یا نه؟
مزیت خریدش اینجا اینه که قسط بندی بدون سود واسم میکنه؟
آنلاک فکتوری ندارن.
میگن اگه آنلاک کنی دیگه گارانتی نداره.
حالا میگین چیکار کنم لطفا راهنمایی.
مص

سلام...دوست عزیز تا اون جایی که من اطلاع دارم فعلا گوشی های لاک ۴ اس ، نه نرم افزاری و نه سخت افزاری قابل آنلاک شدن نیستن و اگه بخری وبیاری ایران مسلمن آنتن نمیده ....مشخص هم نیست کی هکرها بتونن آنلاکش کنن،...شما هم از گوشی فقط میتونید به جای آیپاد استفاده کنی...! پس عاقلانه تر اینه که با خودت دلار بیاری و یااز خود ایران ویا درصورت امکان کشورهای همسایه (دبی -ارمنستان و...) گوشی انلاک بگیری و واسه یه ارزونی بی فایده خودت رو به دردسر ننداز..!!

mahiar22
08-02-2012, 11:20
ممنون دوست عزیز
من تمام این کارها را کردم ولی باز هم درست نشد نمیدونم این مشکل سخت افزاری است یا نرم افزاری حتی ورزن مه زدم درست نشد باید چکار کنم

shahram es
13-02-2012, 23:16
سلام

آیا نرم افزاری برای آیفون 4 هست که بتوان با آن قسمت sms را قفل کرد ؟

با سپاس

A.min
13-02-2012, 23:57
بله هستش عالی هم کار میکنمه مسیچ لاک توی سایدا سرچ کن

shahram es
14-02-2012, 07:52
بله هستش عالی هم کار میکنمه مسیچ لاک توی سایدا سرچ کن
با سپاس از شما

اسم این برنامه را میدانید ؟ این سایدا که فرمودید کج است ؟ من روی گوشیم برنامه installous را دارم سرچ که کردم چند برنامه مشخص میشود . اما چیزی پیدا نکردم .

A.min
14-02-2012, 13:05
دوست عزیز داخل سایدا سرچ کن

بیا اینم بخاطر شما میذارم .

http://up6.iranblog.com/images/68641687259702877277.png
http://up6.iranblog.com/images/03548244080735208933.png

shahram es
14-02-2012, 21:20
با سپاس

سایدا چه برنامه ای است ؟ آیا باید روی آیفون نصب شود ؟

A.min
14-02-2012, 22:04
دوست عزیز شما اول گوشی را جیلیبریک میکنی بعدش سایدا اضاقه میشه . برای نصب

برنامه های هک شده

shahram es
15-02-2012, 14:26
با سلام و سپاس از شما

من سایدا را باز کردم در قسمت search گزینه lockmessages را انتخاب کردم details آن می آید چند گزینه زیر آن باز میشود
change package setting
author
با خط زرد purchase product $0.99
و چند چیز دیگر برای دانلود باید کدام گزینه را انتخاب کنم ؟

با سپاس از شما

shahram es
15-02-2012, 14:30
یک سئوال دیگر

من برنامه iprotect 2.7 را نصب کردم زمانیکه برنامه را باز میکنم پنجره ای باز میشود که نوشته trial 10 days left
no valid .............
راهی برای ریجستر کردن آن است ؟

با سپاس از شما

A.min
15-02-2012, 15:57
دوست عزیز شما باید بری سورس هک شده را ادد کنی از اونها نصب کنی اینها پولی هستن

هر برنامه ای هم نصب نکن تا مطمئن بشی با گوشیت سازگاره .

اینم چندتا سورس

http://apps.iphoneislam.com

cydia.mobile4persian.net

http://repo.insanelyi.com

http://cydia.hackulo.us

cydia.i-phone.ir

vahid.sam
18-02-2012, 20:08
نرم افزار ساکس میخوام واسه ایپد و ایفون میخوام

hansol
18-02-2012, 20:25
سلام
خیلی وقته دنباله راهکاری مناسب برای استفاده از نصب ساکس روی ایفون میگردم که بی فایده بود وفعلا تنها راه همان vpn هست
موفق باشید

A.min
18-02-2012, 20:38
v p n خیلی خوب جواب میده .

البته پروتوکل l2tp عالی هستش فقط سکوریتی کد را از مسئول سرور بگیرید .

نرم افزار ساکس میخوام واسه ایپد و ایفون میخوام

vahid.sam
19-02-2012, 15:16
فریمور جدید را چگونه نصب کنم روی ایفون 4؟؟؟؟

[Masoud]
01-03-2012, 02:16
سلام دوستان

من یک Ipod classic دارم وصل میکنم به کامپیوتر پیغام restore میاید !

نمیخواهم موزیک ها پاک شود

باید چکارکنم دقیقا

نرم افزار معرفی میکنید راحت بشود فایل ترانسفر کرد؟

babak7610
01-03-2012, 06:15
;6501188']سلام دوستان

من یک Ipod classic دارم وصل میکنم به کامپیوتر پیغام restore میاید !

نمیخواهم موزیک ها پاک شود

باید چکارکنم دقیقا

نرم افزار معرفی میکنید راحت بشود فایل ترانسفر کرد؟

سلام...دوست عزیز من یه راهنمایی که بلدم رو به شما رو میکنم منتها این کار ممکنه 80% با توجه به وضعیت فعلی دیوایس شما جواب بده...

اول برنامه Aiseesoft iPhone Transfer رو ازین صفحه (http://www.p30day.com/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86-aiseesoft-iphone-transfer-platinum-v6-1-11472.html)دانلود نمایید

بعد ipod رو به سیستم وصل نمایید..

حالا برنامه فوق رو اجرا کنید و منتظر باشید تا فایلهای موجود ipod رو شناسایی کنه ...(شانس بیارید و این مرحله اگه انجام بشه موفق شدید و گرنه باید برید واسه ریستور...!!)

حالا طبق عکس زیر عمل کنید و در آخر یه فولدر انتخاب کنید تا موزیکاتون رو تو کامپیوتر ذخیره کنید...موفق باشید...:113:

http://pic2.nl/images/snap1ana.jpg

rasoolsedeh
18-03-2012, 21:27
دروود،

گوشی من یه دفعه رفت روی ویبره و خاموش شد. دیگه هم هر کاری می کنم روشن نمیشه، چیکارش باید بکنم؟ ورژن 5.0.1 جیلبریک بود، لطفآ کمک کنید.

bm_mehran
18-03-2012, 21:38
دروود،

گوشی من یه دفعه رفت روی ویبره و خاموش شد. دیگه هم هر کاری می کنم روشن نمیشه، چیکارش باید بکنم؟ ورژن 5.0.1 جیلبریک بود، لطفآ کمک کنید.

اگه مطمئنی که شارژ کم نیاورده دکمه پاورشو به همراه دکمه home به مدت 30 ثانیه نگه دار روشن میشه .

masoud391
22-03-2012, 00:51
من يه آيپد دارم و پس إز نصب برنامه هاي آن بعداز چند روز صداي آنها قطع مي شود چگونه صداي اونو برگردونم

mobile_senator3700
10-04-2012, 02:29
سلام دوستان
من یک گوشی اپل آیفون دست دوم خریدم که فکر کنم ورژنش زیر 4 بود مدل گوشیمم iphone4 هستش
من اومدم که لیست دفتر تلفن رو پاک کنم و ازم پرسی erase iphone من هم ok رو زدم و گوشی دیگه بالا نمیاد و وقتی روشن میشه اول عکس سیب میاد و بعد از چند ثانیه عکس سیب به عکس یه اسکلت جمجمه تبدیل میشه و یه گزینه دایره ای شکل روش میاد که اول در حال چرخیدنه و بهد ثابت میشه.....کلید home و power رو هم چند ثانیه نگه داشتم و بالا نیومد....ورژن چدید 5.0.1 رو هم گرفتم و به حالت dfu بردم تا ورژن جدید رو بزنم تا شاید بالا بیاد اما با آیتونز هم خطا میده و نمیشه...ایتونزمم ورژن جدیده....میشه لطف کنید و کمک کنید که من باید دقیقآ چیکار کنم...اگه ممکنه یکم به صورت ابتدایی برام توضیح بدید چون من 2 ساله که آموزشها رو یادم رفته و قبلآ با مدل 3g اینکارو میکردم....با تشکر

babak7610
10-04-2012, 06:07
سلام دوستان
من یک گوشی اپل آیفون دست دوم خریدم که فکر کنم ورژنش زیر 4 بود مدل گوشیمم iphone4 هستش
من اومدم که لیست دفتر تلفن رو پاک کنم و ازم پرسی erase iphone من هم ok رو زدم و گوشی دیگه بالا نمیاد و وقتی روشن میشه اول عکس سیب میاد و بعد از چند ثانیه عکس سیب به عکس یه اسکلت جمجمه تبدیل میشه و یه گزینه دایره ای شکل روش میاد که اول در حال چرخیدنه و بهد ثابت میشه.....کلید home و power رو هم چند ثانیه نگه داشتم و بالا نیومد....ورژن چدید 5.0.1 رو هم گرفتم و به حالت dfu بردم تا ورژن جدید رو بزنم تا شاید بالا بیاد اما با آیتونز هم خطا میده و نمیشه...ایتونزمم ورژن جدیده....میشه لطف کنید و کمک کنید که من باید دقیقآ چیکار کنم...اگه ممکنه یکم به صورت ابتدایی برام توضیح بدید چون من 2 ساله که آموزشها رو یادم رفته و قبلآ با مدل 3g اینکارو میکردم....با تشکر

سلام....عزیزجان شما با این حرکتت زدی جیلبریک گوشی رو پرپر کردی که...!! ریست کلی ایفونی که جیلبریک شده یعنی از کار افتادن گوشی و باید در صورت انجام این عمل قبیح گوشی رو ریستور کنید و دوباره جیل بریک و داستان....!! ارور دادن آیتونزتون مال این هست که الان آخرین نسخه فریمور 5.1 هست نه 5.0.1 برادر....!! متاسفانه مجبورید برید رو فریمور 5.1 و نکته بد اینه که فعلا جیلبریک انتدر برای این نسخه نیومده و اگه بخواید جیلبریک کنید باید جیلبریک تدر انجام بدید...(یعنی اگه گوشیتون احیانا تحت هر شرایطی (از قبیل تمام شدن باطری و غیره....) خاموش بشه باید توسط کامپیوتر و با یه نرم افزار مخصوص گوشیتون رو روشن کنید...به هر حال کاری که شما بکنید اینه که آخرین فریمور ایفون 4 رو از اینجا (http://appldnld.apple.com/iOS5/041-1537.20120307.EJrm4/iPhone3,1_5.1_9B176_Restore.ipsw) بگیریدو گوشیتون رو ریستور کنید...بعد اگه خواستید جیلبریک کنید به این تایپیک (http://sat.be.tc/showthread.php?t=588367) مراجعه کن....موفق باشید

The_Godfather
10-04-2012, 11:19
سلام

یه برنامه ای بود که اهنگها رو میزاشتم توی لیست زنگ خوری ها ؟

من اون برنامه رو میخوام

مرسی

saeedz1344
10-04-2012, 15:36
سلام. من یک گوشی آیفون 4G دارم 16GB. ورژن 5.01 جیلبریک شده. الان یه چند وقته که یک ردیف از بالا تا پایین صفحه تاچ گوشی کار نمیکنه و نمیشه تایپ کرد. اگه میشه راهنمایی کنید. ممنون

mobile_senator3700
10-04-2012, 19:49
سلام....عزیزجان شما با این حرکتت زدی جیلبریک گوشی رو پرپر کردی که...!! ریست کلی ایفونی که جیلبریک شده یعنی از کار افتادن گوشی و باید در صورت انجام این عمل قبیح گوشی رو ریستور کنید و دوباره جیل بریک و داستان....!! ارور دادن آیتونزتون مال این هست که الان آخرین نسخه فریمور 5.1 هست نه 5.0.1 برادر....!! متاسفانه مجبورید برید رو فریمور 5.1 و نکته بد اینه که فعلا جیلبریک انتدر برای این نسخه نیومده و اگه بخواید جیلبریک کنید باید جیلبریک تدر انجام بدید...(یعنی اگه گوشیتون احیانا تحت هر شرایطی (از قبیل تمام شدن باطری و غیره....) خاموش بشه باید توسط کامپیوتر و با یه نرم افزار مخصوص گوشیتون رو روشن کنید...به هر حال کاری که شما بکنید اینه که آخرین فریمور ایفون 4 رو از اینجا (http://appldnld.apple.com/iOS5/041-1537.20120307.EJrm4/iPhone3,1_5.1_9B176_Restore.ipsw) بگیریدو گوشیتون رو ریستور کنید...بعد اگه خواستید جیلبریک کنید به این تایپیک (http://sat.be.tc/showthread.php?t=588367) مراجعه کن....موفق باشید
ممنون از راهنماییت....فقط اگه ممکنه آموزش ریستور رو به من بگید چون من هر چی تو سایت گشتم آموزشش نبود...و یه سوال دیگه هم اینکه من یک فایل برای آیفون با حجم 790 مگابایت دانلود کردم با این نام iPhone3,1_5.0.1_9A405_Restore
حالا میخوام بدونم که همین فایل رو به گوشی وارد کنم یا نه با برنامه red snow همین فایلو تبدیل کردم اینو رو گوشی بریزم...
باز هم تشکر از راهنماییت

babak7610
10-04-2012, 21:07
سلام

یه برنامه ای بود که اهنگها رو میزاشتم توی لیست زنگ خوری ها ؟

من اون برنامه رو میخوام

مرسی

سلام...دوست عزیز از سیدیا برنامه anyring رو دانلود و نصب کن...موفق باشید...

http://pic2.nl/images/img0278.png

سلام. من یک گوشی آیفون 4G دارم 16GB. ورژن 5.01 جیلبریک شده. الان یه چند وقته که یک ردیف از بالا تا پایین صفحه تاچ گوشی کار نمیکنه و نمیشه تایپ کرد. اگه میشه راهنمایی کنید. ممنون

سلام...دوست عزیز تنظیمات مربوط به زبان گوشی رو چک کنید(setting-general-international و keyboard) که بهم نخورده باشه و بهتره مانند عکسهای زیر باشه...در صورت امکان و جیلبریک بودن گوشی یک بار یک زبان جدید (مثل فارسی )رو به گوشیتون اضافه کنید...برای این کار از داخل برنامه سیدیا در قسمت جستجو جمله enable persian keyboard رو سرچ کنید و برنامه یافت شده رو نصب نمایید ....موفق باشی

http://pic2.nl/images/img0280pwp.jpg
http://pic2.nl/images/img0281xxx.jpghttp://pic2.nl/images/img0279sks.jpg

HOSEIN-Z
10-04-2012, 21:32
سلام

ایفون 3g رو جیلبریک کردم دوباره خواستم رستور کنم به 4.1 ارور داد و در حین کار باتری تمام کرد و دیگه تمام
حالا روشن نمیشه و شارز هم نمیگیره
لطفا راهنمایی کنید

babak7610
10-04-2012, 21:39
ممنون از راهنماییت....فقط اگه ممکنه آموزش ریستور رو به من بگید چون من هر چی تو سایت گشتم آموزشش نبود...و یه سوال دیگه هم اینکه من یک فایل برای آیفون با حجم 790 مگابایت دانلود کردم با این نام iPhone3,1_5.0.1_9A405_Restore
حالا میخوام بدونم که همین فایل رو به گوشی وارد کنم یا نه با برنامه red snow همین فایلو تبدیل کردم اینو رو گوشی بریزم...
باز هم تشکر از راهنماییت

سلام...دوست عزیز برای آموزش ریستور فعلا به این لینک (http://forum.mobile4persian.com/f276/a-61432.html) مراجعه نمایید...در مورد فریمور: اونی که شما دانلود کردید نسخه 5.0.1 هست که تا چند وقت پیش اخرین نسخه بود و هکرها روش زیاد کار کرده بودند و بالاخره با استفاده از حفره هایی که داشت براش جیلبریک آنتدر ساخته بودند... ولی متاسفانه حدود یکماهی هست اپل باگهای امنیتی فریمور قبلی رو برطرف کرده و نسخه 5.1 رو منتشر کرده و جلوی ریستور به فریمور 5.0.1 رو میگیره (همون اروری که آیتونز به شما میده...!!) شما هم جهت ریستور مجبورید نسخه جدید 5.1 رو دانلود کنید و با استفاده از لینکهای که براتون گذاشتم گوشی رو جیلبریک تدر کنید...موفق باشی

babak7610
10-04-2012, 21:52
سلام

ایفون 3g رو جیلبریک کردم دوباره خواستم رستور کنم به 4.1 ارور داد و در حین کار باتری تمام کرد و دیگه تمام
حالا روشن نمیشه و شارز هم نمیگیره
لطفا راهنمایی کنید

سلام...حسین جان توضیحات لازم رو در پست قبلی به یکی از دوستان دادم و فکر کنم شماهم پاسخ خودتون رو متوجه شده باشید...شماهم با این وضعیت گوشیتون فقط میتونید گوشی رو ریستور کنید ...ابتدا برای روشن کردن گوشیتون دکمه پاور به همراه دکمه home رو به مدت 30 ثانیه نگه دار روشن میشه... البته نه جوری که بتونید مکالمه داشته باشید فقط برای ریستور...! !فریمور فعلی 5.1 هست که فقط میتوانید به این نسخه برید...ازین تایپیک (http://sat.be.tc/showthread.php?t=587591) میتونید نسخه مربوط به گوشیتون رو دانلود کنید...موفق باشید

HOSEIN-Z
10-04-2012, 22:12
سلام...حسین جان توضیحات لازم رو در پست قبلی به یکی از دوستان دادم و فکر کنم شماهم پاسخ خودتون رو متوجه شده باشید...شماهم با این وضعیت گوشیتون فقط میتونید گوشی رو ریستور کنید ...ابتدا برای روشن کردن گوشیتون دکمه پاور به همراه دکمه home رو به مدت 30 ثانیه نگه دار روشن میشه... البته نه جوری که بتونید مکالمه داشته باشید فقط برای ریستور...! !فریمور فعلی 5.1 هست که فقط میتوانید به این نسخه برید...ازین تایپیک (http://sat.be.tc/showthread.php?t=587591) میتونید نسخه مربوط به گوشیتون رو دانلود کنید...موفق باشید

ممنون از راهنمایی

متاسفانه بعد از ان بار که علامت باتری زد و تو حین رستور خاموش شد دیگه حتی شو شارز که میزنم هیچ عکس العملی نداره یعنی شارز نمیشه

بیش از 30 ثانیه هم گرفتم روشن نشد دیگه ازش ناامید شدم

babak7610
10-04-2012, 22:40
ممنون از راهنمایی

متاسفانه بعد از ان بار که علامت باتری زد و تو حین رستور خاموش شد دیگه حتی شو شارز که میزنم هیچ عکس العملی نداره یعنی شارز نمیشه

بیش از 30 ثانیه هم گرفتم روشن نشد دیگه ازش ناامید شدم

حسین جان ابتدا از سالم بودن شارژر و کابل مربوطه مطمئن شو...دیگه خودت استادی و میدونی که موقع دادن نرم افزار و آپدیت و غیره رو هر دستگاه الکتریکی مثل موبایل یا رسیور و...... اگه احیانا برق یا باطری به هر دلیلی قطع بشه احتمال صدمه به دستگاه وجود داره.... اگر مواردی قبلی که ذکر کردم هم جواب نداد متاسفانه باید گوشی رو ببری تعمیر....:53:

mobile_senator3700
12-04-2012, 04:35
سلام...دوست عزیز برای آموزش ریستور فعلا به این لینک (http://forum.mobile4persian.com/f276/a-61432.html) مراجعه نمایید...در مورد فریمور: اونی که شما دانلود کردید نسخه 5.0.1 هست که تا چند وقت پیش اخرین نسخه بود و هکرها روش زیاد کار کرده بودند و بالاخره با استفاده از حفره هایی که داشت براش جیلبریک آنتدر ساخته بودند... ولی متاسفانه حدود یکماهی هست اپل باگهای امنیتی فریمور قبلی رو برطرف کرده و نسخه 5.1 رو منتشر کرده و جلوی ریستور به فریمور 5.0.1 رو میگیره (همون اروری که آیتونز به شما میده...!!) شما هم جهت ریستور مجبورید نسخه جدید 5.1 رو دانلود کنید و با استفاده از لینکهای که براتون گذاشتم گوشی رو جیلبریک تدر کنید...موفق باشی

دوست عزیز شرمنده ام که زیاد مزاحم میشم آخه مشکل اینجاست که من نه میتونم آپدیت کنم و نه ریستور هرکار میکنم این ارور رو میده.....من برام جیلبریک یا چیز دیگه مهم نیست فقط مهم اینه که گوشی بالا بیاد ممنون

http://pic2.nl/images/2erorlql.jpg

babak7610
12-04-2012, 13:44
دوست عزیز شرمنده ام که زیاد مزاحم میشم آخه مشکل اینجاست که من نه میتونم آپدیت کنم و نه ریستور هرکار میکنم این ارور رو میده.....من برام جیلبریک یا چیز دیگه مهم نیست فقط مهم اینه که گوشی بالا بیاد ممنون

سلام...دوست عزیز برنامه ایتونز شما برای اتصال به اینترنت مشکل داره..این ایراد میتونه از خیلی از ایتمها باشه که من چند تاش رو به شما میگم...

1-اگر از هر نوع پیل تر شکن با پروتکل ssl یا چیز پی ان برای اتصال به اینترنت استفاده می کنید حتما غیر فعالشون کنید...

2-تنظیمات فایروال سیستمون رو چک کنید که احیانا جلوی اتصال ایتونز رو بلوک نکرده باشه....

3- به آدرس C:\Windows\System32\drivers\etc در ویندوز خود مراجعه نمایید...یه فایل بنام host مشاهده میکنید اون فایل رو با استفاده از نوت پد باز کنید و محتویاتش رو با متن زیر جایگزین نمایید و بعد فایل رو save کنید...

# Copyright (c) 1993-1999 Microsoft Corp.
#
# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
#
# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
# entry should be kept on an individual line. The IP address should
# be placed in the first column followed by the corresponding host name.
# The IP address and the host name should be separated by at least one
# space.
#
# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
#
# For example:
#
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

#localhost name resolution is handled within DNS itself
# 127.0.0.1 localhost
# ::1 localhost
74.208.10.249 apptapp.saurik.com

4-اگر راههایی که ذکر کردم رو تونستید به درستی تست و چک کنید و بازهم جواب نداد سعی کنید حتما اخرین نسخه ایتونز رو روی یه سیستم دیگه (غیر از خودتون ) نصب کنید و بعد اقدام به ریستور نمایید....توجه کنید با اتصال گوشی به برنامه ایتونز باید برنامه اتوماتیک گوشی رو شناسایی کنه(خودش متوجه میشه که گوشی نیاز به ریستور داره و پیغام میده این دیوایس برای ترمیم باید ریستور بشه...) موفق باشید

mobile_senator3700
12-04-2012, 21:26
سلام...دوست عزیز برنامه ایتونز شما برای اتصال به اینترنت مشکل داره..این ایراد میتونه از خیلی از ایتمها باشه که من چند تاش رو به شما میگم...

1-اگر از هر نوع پیل تر شکن با پروتکل ssl یا چیز پی ان برای اتصال به اینترنت استفاده می کنید حتما غیر فعالشون کنید...

2-تنظیمات فایروال سیستمون رو چک کنید که احیانا جلوی اتصال ایتونز رو بلوک نکرده باشه....

3- به آدرس C:\Windows\System32\drivers\etc در ویندوز خود مراجعه نمایید...یه فایل بنام host مشاهده میکنید اون فایل رو با استفاده از نوت پد باز کنید و محتویاتش رو با متن زیر جایگزین نمایید و بعد فایل رو save کنید...

# Copyright (c) 1993-1999 Microsoft Corp.
#
# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
#
# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
# entry should be kept on an individual line. The IP address should
# be placed in the first column followed by the corresponding host name.
# The IP address and the host name should be separated by at least one
# space.
#
# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
#
# For example:
#
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

#localhost name resolution is handled within DNS itself
# 127.0.0.1 localhost
# ::1 localhost
74.208.10.249 apptapp.saurik.com

4-اگر راههایی که ذکر کردم رو تونستید به درستی تست و چک کنید و بازهم جواب نداد سعی کنید حتما اخرین نسخه ایتونز رو روی یه سیستم دیگه (غیر از خودتون ) نصب کنید و بعد اقدام به ریستور نمایید....توجه کنید با اتصال گوشی به برنامه ایتونز باید برنامه اتوماتیک گوشی رو شناسایی کنه(خودش متوجه میشه که گوشی نیاز به ریستور داره و پیغام میده این دیوایس برای ترمیم باید ریستور بشه...) موفق باشید

اقا من این کارا رو کردم ولی باز هم نشد....حتی روی یک سیستم دیگه هم نصب کردم باز هم فرقی نکرد......حتی فیر وال ویندوز و انتی ویروس و وی پی ان رو هم غیر فعال کردم باز هم نشد.....البته ویندوزم 7 هستش و اینترنتمم سرعتش خوبه.....من واقعآ موندم که دیگه چیکار کنم...

mobile_senator3700
19-04-2012, 01:01
سلام دوستان
من مشکلم با بالا اومدن گوشی حل شد.....فکر کنم با ورژن جدید آیتونز مشکل داشت....با یک سیستم دیگه که آیتونزش ورژن قدیمی تر بود فایل ورژن 5.1 رو ریختم رو گوشی بالا اومد اما یه مشکل دیگه پیش اومده که الان صفحه اصلی نمیاد بالا و تو قسمت تنضیمات اولیه جایی که میخاد وارد صفحه اصلی بشه میگه conect to itunes ولی وصل نمیشه....آیا من باید یک اپل آیدی داشته باشم یا نه همینجوری میشه وصلش کرد....ضمنآ چجوری میشه ورژن قبلی آیتونز رو نصب کنم آخه ارور میده...

pastoo
25-04-2012, 21:03
سلام خدمت دوستای گلم ...
من iphone 4 دارم و ورژن 5.0.1 داشتم روش ....
فایل shsh هم روی cydia میزد که دارم ...
الان گوشیم بالا نمیاد ...
می خواستم راهنمایم کننین چهجوری میتونم 2 باره 5.0.1 روش بریزم ....
من تا حالا با shsh کار نکردم و هر چی ریختم ورژن جدید بوده ....لطفا کامل راهنمایم کنید ....
ممنون .

babak7610
25-04-2012, 21:47
سلام خدمت دوستای گلم ...
من iphone 4 دارم و ورژن 5.0.1 داشتم روش ....
فایل shsh هم روی cydia میزد که دارم ...
الان گوشیم بالا نمیاد ...
می خواستم راهنمایم کننین چهجوری میتونم 2 باره 5.0.1 روش بریزم ....
من تا حالا با shsh کار نکردم و هر چی ریختم ورژن جدید بوده ....لطفا کامل راهنمایم کنید ....
ممنون .

سلام...دوست عزیز معمولا دانگرید فریمور مشکلات زیادی رو داره و احتمال موفقیت شما در هر فریمور کمتر میشه...به هر حال از لینکهای زیر میتونی اطلاعات لازم رو بدست بیاری....موفق باشید

آموزش دانگرید از iOS 5.1 به 5.0.1, 5.0, 4.3.3 در iPhone , iPad و iPod Touch (http://www.i-phone.ir/forums/thread62275.html)
ذخیره کردن shsh و دانگرید کردن با Tinyumbrella (http://www.i-phone.ir/forums/thread58996.html)

pastoo
29-04-2012, 19:19
سلام ....در حال حاضر گوشی من روی صفحش گفته connect to itunes ....
من به عکسام دست رسی ندارم ....چطوری میتونم از این حالت خارجش کنم که به عکسام دسترسی داشته باشم ؟

babak7610
29-04-2012, 19:46
سلام ....در حال حاضر گوشی من روی صفحش گفته connect to itunes ....
من به عکسام دست رسی ندارم ....چطوری میتونم از این حالت خارجش کنم که به عکسام دسترسی داشته باشم ؟

سلام...دوست عزیز گوشی شما به حالت Recovery Mode رفته....برای خارج شدن ازین وضعیت مطالبی که با رنگ قرمز در تایپیک زیر مشخص کردم رو مطالعه نمایید ...

آموزش بردن گوشی آیفون به حالت های DFU Mode و Recovery Mode (http://sat.br.tc/showthread.php?t=587538)

pastoo
29-04-2012, 20:10
من این کارو کردم ولی بازم همون شکل اومد رو صفحم ....لطفا راهنماییم کنید ....ممنون از زحماتتون ...

babak7610
29-04-2012, 22:24
من این کارو کردم ولی بازم همون شکل اومد رو صفحم ....لطفا راهنماییم کنید ....ممنون از زحماتتون ...

سلام...دوست عزیز من نمیدونم شما چه بلایی سر گوشی اوردید که ازین حالت خارج نمیشه...! قاعدتا باید گوشی رو با دکمه پاور خاموش کنید بعد دکمه پاور و هوم رو همزمان برای مدت 15-20 ثانیه نگه دارید تا ازین حالت گوشی خارج بشه و و درصورت نیاز ببریدبه حالت dfu...وقتی درست بره تو حالت dfu آیتونز(ترجیحا اخرین نسخه) رو باز کنید و با آخرین فریمور مربوطه(5.1) گوشی رو ریستو کنید تا بالا بیاد...اگر این مراحل انجام نشه گوشیتون مشکل دار شده و باید ببرید تعمیرگاه .....موفق باشید

pastoo
29-04-2012, 23:02
itunes ارور 1601 میده موقعی که می خوام 5.1 بریزم .....میدونین دلیلش چیه ؟؟؟
ممنون از راهنماییتون ...

babak7610
30-04-2012, 05:56
itunes ارور 1601 میده موقعی که می خوام 5.1 بریزم .....میدونین دلیلش چیه ؟؟؟
ممنون از راهنماییتون ...

سلام...

1-اگر آنتی ویروس یا فایروال رو سیستم دارید حتما اونا رو غیر فعال نمایید...
2-آیتونز رو به طور کامل از سیستم خود یکبار حذف نمایید و این نسخه (http://sat.br.tc/showpost.php?p=6559492&postcount=38)(iTunes 10.6.1) از برنامه رو مجددا نصب کنید...
3-گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید و برنامه ایتونز رو اجرا کنید(حتما کابل رو با یه پورت یو اس پی جدید مستقیم (نه از طریق هاب )به سیستم وصل کنید...

4-وقتی آیتونز رو باز کردید باید پیغامی بده که گوشی نیاز به ریستور داره اگر نداد گوشیتون رو به حالت dfu ببرید و مجددا وصل کنید و به اخرین فریمور ریستور کنید..

pastoo
30-04-2012, 21:55
آقا بابک گل .....ممنون از زحمات شما ...

pastoo
02-05-2012, 21:47
باز یه زحمت دیگه .....
من یه iphone 4s دارم ورژن 5.1 روش ریختم .....
از خارج اومده و لاکه .....می خواستم ببینم آنلاک بحثش چجوری و اگه بخوام بدم بیرون قیمتش حدودا چقدره که آنلاک کنن.
به iphone 4s دگه هم هست که اومده ولی اون ورژنش قدیمی تر و update نشده و لاک هم هست ولی تو ایران جواب داده و میشه باهاش صحبت کرد ....دلیلش میتونه update باشه ؟

babak7610
03-05-2012, 19:20
باز یه زحمت دیگه .....
من یه iphone 4s دارم ورژن 5.1 روش ریختم .....
از خارج اومده و لاکه .....می خواستم ببینم آنلاک بحثش چجوری و اگه بخوام بدم بیرون قیمتش حدودا چقدره که آنلاک کنن.
به iphone 4s دگه هم هست که اومده ولی اون ورژنش قدیمی تر و update نشده و لاک هم هست ولی تو ایران جواب داده و میشه باهاش صحبت کرد ....دلیلش میتونه update باشه ؟

برای اکتیو کردن گوشی های لاک با توجه به نوع بیس باندشون راههای بسیار کمی وجود داره...مثلا:
1- با برنامه رد اسنو که رو اون فریمور (5.1 ) جواب نمیده
2-کاستوم firmware اکتیو شده که (احتمالا اون 4s که کار میکنه با این روش به طور موقت اکتیو شده و اگر خدای نکرده کارتون به ریستور بیوفته اونوقته که گوشی انتن نمیده...)

3-برنامهSAM هم که بتازگی از طرف Apple بلوک شده ....

درکل فعلا راهی نداره و باید تا زمان ارائه جیلبریک برای 5.1 صبر کنید و اگر هم تونستید از جاهایی که کارای تخصصی موبایل انجام میدند پرس و جو کنید شاید راهی به صورت سخت افزاری باشه (البته مطمئنم نیست حالا بپرسید بهتره چون شخصا علاقه ای به مبحث انلاک ندارم زیاد دنبالش نبودم که داستانش چیه...)

smnfriend
06-05-2012, 13:05
سلام...من یکی از دوستانم از طریق خود سایت اپل یک APPLE ID ساخته..وقتی ساخته گزینه NONE نبوده...به هر حال بعد از Verify کردن ایمیل حالا هر وقت که میخواد از App store گوشی چیزی دانلود کنه میفرسته به صفحه ای که باید نوع credit card رو انتخاب کنیم و اونجا هم گزینه none رو نداره..از تو Pc هم که میخوام با آیتونز log in کنم همش این error رو میده this apple id has not yet been used with the itunes store بعد وقتی میزنم review کنه میره تو قسمتی که میخواد یه اکانت جدید بسازیم...هر جا هم سرچ کردم جوابی پیدا نکردم..ولی مثل اینکه مشکل خیلیا بوده

turando1
06-05-2012, 20:57
سلام آیا بطری آیپد رو در ایران تعویض می کنن ؟ چون فکر نکنم راحت باز بشه اصلا نیاز به تعویض پیدا میکنه ؟

babak7610
06-05-2012, 21:46
سلام...من یکی از دوستانم از طریق خود سایت اپل یک APPLE ID ساخته..وقتی ساخته گزینه NONE نبوده...به هر حال بعد از Verify کردن ایمیل حالا هر وقت که میخواد از App store گوشی چیزی دانلود کنه میفرسته به صفحه ای که باید نوع credit card رو انتخاب کنیم و اونجا هم گزینه none رو نداره..از تو Pc هم که میخوام با آیتونز log in کنم همش این error رو میده this apple id has not yet been used with the itunes store بعد وقتی میزنم review کنه میره تو قسمتی که میخواد یه اکانت جدید بسازیم...هر جا هم سرچ کردم جوابی پیدا نکردم..ولی مثل اینکه مشکل خیلیا بوده

سلام...دوست گرامی همانطور که در پست آموزش ساخت اکانت آیتونز هم توضیح داده شده شما باید ابتدا از طریق خود برنامه ایتونز به appstore مراجعه کنید و اقدام به دانلود یک برنامه رایگان کنید و در زمانیکه اکانت از شما خواسته شداقدام به ساخت اکانت جدید کنید تا گزینه none به شما نمایش داده شود...(رفتن به سایت اپل اشتباهه ..)
برای ساخت اکانت دقیقا مطابق آموزش موجود در پست عمل کنید تا با هیچ مشکلی مواجه نشوید....ضمنا فراموش نکنید که در زمان ساختن اکانت ip خودتون رو باید تغییر بدید (توسط چیز پی ان وغیره...) تا با ایرادهای احتمالی مواجه نشید ...موفق باشید.

MOEIN
08-05-2012, 12:55
سلام
من یه اپل 4 اس 32 گرفتم هیچی هم ازش نمیدونم میشه بهم بگید چجور میشه تمام اسامی های رو گوشی رو مارک و بعد دلیت کرد و اسامی روی سیمکارت رو روش ریخت
با تشکر

babak7610
08-05-2012, 14:23
سلام
من یه اپل 4 اس 32 گرفتم هیچی هم ازش نمیدونم میشه بهم بگید چجور میشه تمام اسامی های رو گوشی رو مارک و بعد دلیت کرد و اسامی روی سیمکارت رو روش ریخت
با تشکر

سلام... گوشیتون جیلبریک شدست یا خیر..؟

smnfriend
08-05-2012, 14:50
سلام..
کلید home گوشی من خیلی بد کار می کنه.. ممکنه از جیلبریک باشه؟ آیفون 4 و ورژن 5.0.1 هستش اگر ریستور کنم با چه ورژنی بالا میاد؟؟ و آیا می تونم بعد از ریستور اون بک آپی که با آیتونز از گوشی گرفتم رو بریزم توش؟

babak7610
08-05-2012, 16:07
سلام..
کلید home گوشی من خیلی بد کار می کنه.. ممکنه از جیلبریک باشه؟ آیفون 4 و ورژن 5.0.1 هستش اگر ریستور کنم با چه ورژنی بالا میاد؟؟ و آیا می تونم بعد از ریستور اون بک آپی که با آیتونز از گوشی گرفتم رو بریزم توش؟

سلام...دوست عزیز مشکل کلید HOME رو در آیفون خیلیها دارند... دیر عمل کردنش گاهی مربوط به سخت افزاره و گاهی هم از طریق بعضی نرم افزارها میشه مشکلش رو تا حدودی حل کرد....مثلا شما میتونید از سیدیا برنامه ACTIVATOR رو نصب کنید و از طریق تنظیماتش برای کلید هوم تغییراتی رو انجام بدید که مفیده ...یا یه برنامه مولتی تسکینگ فوق العاده بنام Zephyr (توضیحات در این پست (http://sat.br.tc/showthread.php?t=571863)) هم در سیدیا هست که به شما و تمامی کاربران ایفون این برنامه رو توصیه میکنم...اگه این برنامه رو نصب کنید تقریبا شمارو از کار با کلید HOME بی نیاز میکنه و کارایی بی نظیری داره که تا نصبش نکنید متوجه نمیشید...!! در اما در مورد ریستور: دیشب فریمور جدید اپل 5.1.1 منتشر شده که اگر این کارو انجام بدید اجبارا باید به این نسخه برید (که به نظرم با توجه به اوضاع فعلی جیلبریک بلا نسبت شما ریستور حرکت احمقانه ای محسوب میشه و مطلقا به شما توصیه نمیشه..!!) در مورد بکاپ هم خیالتون جمع باشه هر موقع بخواید میتونید از طریق ایتونز به گوشی برگردونید و مشکلی نداره...موفق باشید

MOEIN
08-05-2012, 18:59
سلام... گوشیتون جیلبریک شدست یا خیر..؟
خیر دوست عزیز
ورژنش 5.1 هست برا همین هنوز کد شکنش نیومده تا 5 شنبه هفته پیش قراره بیاد الان نمیدونم اومده یا نه

babak7610
08-05-2012, 20:51
خیر دوست عزیز
ورژنش 5.1 هست برا همین هنوز کد شکنش نیومده تا 5 شنبه هفته پیش قراره بیاد الان نمیدونم اومده یا نه

سلام...ای وای ...! اگه جیلبریک بود خیلی ساده تر راهنماییت میکردم ...!:17: منم که کم حوصله ..!:40: به هر حال بگذریم...مجبورم براتون از صفر توضیح بدم...! اول نسخه اخر برنامه ایتونز رو ازین پست (http://sat.br.tc/showpost.php?p=6559492&postcount=38) دریافت و رو کامپیوترتون نصب کنید....بعد گوشیتون رو با کابل به سیستم وصل کنید و برنامه ایتونز رو اجرا کنید....(توجه کنید بعد از اجرای آیتونز اگه برنامه پیغامی برای اپدیت و غیره داد کنسل کنید..!) 1-مطابق عکس زیر وقتی گوشیتون رو شناخت برید تو گزینه info تیک مربوطه رو بزارید و رو گزینه apply کلیک کنید ...

http://pic2.nl/images/snap1iji.jpg

2-چند ثانیه صبر کنید کارش که تموم شد حالا تیکی رو که قبلا گذاشتید رو بردارید ...مانند شکل زیر میبینید پیغامی رو میده که باید گزینه مشخص شده رو انتخاب کنید...

http://pic2.nl/images/snap2ddd.jpg

3-خوب حالا هر چی شماره رو گوشیتون بوده پاک شده و برای انتقال شماره های جدید از سیم کارت فقط کافیه در گوشیتون به مسیر زیر برید...
settings-mail,contacts-
حالا گزینه import sim contacts رو بزنید تا شماره های جدید از سیم کارت رو تلفونتون کپی شه....تمام...:15:

MOEIN
08-05-2012, 23:22
خیلی خیلی ممنون دوست عزیز
فقط خبر ندارید برنامه جیلبریک برا اپل 4 اس ورژن 5.1 اومده یا نه؟
اگه اومده قیمت جیلبریک کردن و برنامه ریختن تو بازار چنده؟
بازم ممنون از راهنماهیتون:53:

Amo_Omid
09-05-2012, 02:11
من برنامه Zephyr از سیدیا نصب کردم ریسیت که شد گوشیم بالا نیومد روی ارم سیب مونده آیفون 4 و ورژن 4.3.3 هستش ممنون میشم راهنمای کنی

babak7610
09-05-2012, 15:13
خیلی خیلی ممنون دوست عزیز
فقط خبر ندارید برنامه جیلبریک برا اپل 4 اس ورژن 5.1 اومده یا نه؟
اگه اومده قیمت جیلبریک کردن و برنامه ریختن تو بازار چنده؟
بازم ممنون از راهنماهیتون:53:

سلام...دوست عزیز جیلبریک این نسخه فعلا به صورت تدر و فقط برای دستگاه های قدیمی نظیر (iPhone 4, iPad 1, iPod touch 4G) منتشر شده و فعلا باید منتظر بمانید تا شاید خبری هم برای دستگاهای با پردازنده های جدیدتر A5 مثل دستگاه شما بشه (این دیگه به کوشش شبانه روزی هکرهای عزیز بستگی داره..!) قیمت جیلبریک خالی هم بستگی به مرام و انصاف طرف داره و نمیشه قیمت خاصی رو تو این اشفته بازار اعلام کرد...معمولا از 5 تومن میگیرن تا 50 تومن...! موفق باشی:53:

Morteza-DM
09-05-2012, 15:20
من برنامه Zephyr از سیدیا نصب کردم ریسیت که شد گوشیم بالا نیومد روی ارم سیب مونده آیفون 4 و ورژن 4.3.3 هستش ممنون میشم راهنمای کنی
اگر گوشی رو جیل کرده بودید مشکلی نیست میتونید به همون 4.3.3 رستورکنید . دکمه ولوم بالا رو نگهدارید بعد پاور رو بزنید اگر اومد بالا که هیچی اگه نیومد باید گوشی رو به حالت dfu برده و رستور کنید . فکر کنم آموزشش تو بخش باشه .

babak7610
09-05-2012, 15:33

سلام...دوست عزیز متاسفانه شما اشتباها نسخه ناهماهنگ با فریمور گوشیتون رو دانلود گردید...! به یاد داشته باشید که وقتی از سیدیا قصد نصب نرم افزاری رو دارید حتما به هماهنگی نرم افزار با نسخه IOS خودتون توجه داشته باشید ...معمولا مانند شکل زیر تو قسمت DETAILS میزنه که هماهنگه با گوشیتون یا نه...!! به هر حال حرکت جبران ناپذیری رو کردید و دوراه بیشتر ندارید..!! راه اول که دروازه نجات شماست: اگر سیدیا خودتون رو همیشه بروز نگه داشتید و این نرم افزار پیش فرض و پایه سیدیا بنام Mobile Substrate (اطلاعات بیشتر در این پست (http://sat.br.tc/showthread.php?t=596867)) رو قبلا آپدیت کرده باشید فقط کافیه دستگاه رو خاموش کنید دکمه زیاد کردن صدا رو بگیرید و دستگاه رو روشن کنید بدون اجرای هیچ برنامه سیدایی بالا خواهد امد و شما میتوانید برنامه مشکل دار رو پاک کنید یا کار اشتباهی که کردید رو اصلاح کنید و بعد با یک خاموش روشن به حالت اول برگردید.!! و اما اگر نرم افزار فوق رو گوشیتون نباشه مجبور به ریستور به نسخه جدید 5.1.1 هستید و فقط میتونید جیلبریک گوشیتون رو حیلبریک تدر کنید...موفق باشید

http://pic2.nl/images/img0376.jpg

Amo_Omid
09-05-2012, 18:02
مرسی مرتضی جان بابک جان با راهنمایتون گوشیم بالا اومد ممنون :53:

*** stay with me ***
11-05-2012, 11:19
با سلام
من گوشیم آیفون 4اس است با ios 5.1 حالا میخوام به ios 5.0.1 تغییرش بدم اصلا میشه این کار رو انجام داد اگه میشه چجوری؟؟؟ ios 5.0.1 رو هم دانلود کردم

babak7610
11-05-2012, 13:16
با سلام
من گوشیم آیفون 4اس است با ios 5.1 حالا میخوام به ios 5.0.1 تغییرش بدم اصلا میشه این کار رو انجام داد اگه میشه چجوری؟؟؟ ios 5.0.1 رو هم دانلود کردم

سلام....خیر دوست عزیز ...امکان دانگرید دیوایس شما به نسخه پایین تر در حال حاضر وجود نداره....موفق باشید

marlin
11-05-2012, 13:45
با سلام من جند روز پیش یکی دوتا نرم افزار از خود APP Store گرفتم البته Free بعداز نصب تمام نوشته های زیر برنامه ها و پوشه هام از بین رفت و بعد ار Remove کردن باز هم نوشته هام نیومد؟؟؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. نسخه 5.0.1 هم هست

http://p30upload.com/download.php?imgf=1336731279_IMG_0293.JPG

*** stay with me ***
12-05-2012, 13:35
سلام، من طبق این آدرس http://sat.br.tc/showthread.php?t=600080گوشیمو دانگرید میکنم ولی طبق مرحله 4و5 SHSH میخواد ولی نمیدونم چیه SHSH لطفا راهنمایی کنید...ممنون

babak7610
12-05-2012, 14:26
سلام، من طبق این آدرس http://sat.br.tc/showthread.php?t=600080گوشیمو دانگرید میکنم ولی طبق مرحله 4و5 SHSH میخواد ولی نمیدونم چیه SHSH لطفا راهنمایی کنید...ممنون

سلام...دوست عزیز در تایپیک فوق توضیح داده که لازمه دانگرید داشتن فایل shsh فریمور قبلیتون هست...این دوستمون در این پست (http://sat.br.tc/showpost.php?p=6537788&postcount=10) به طور خلاصه و خوب این فایل رو تشریح کرده ...برای اشنایی کاملتر با این فایل این لینک (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=81878) رو مطالعه نمایید... متاسفانه فکر کنم شما این فایل رو ندارید..!

*** stay with me ***
12-05-2012, 18:17
سلام...دوست عزیز در تایپیک فوق توضیح داده که لازمه دانگرید داشتن فایل shsh فریمور قبلیتون هست...این دوستمون در این پست (http://sat.br.tc/showpost.php?p=6537788&postcount=10) به طور خلاصه و خوب این فایل رو تشریح کرده ...برای اشنایی کاملتر با این فایل این لینک (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=81878) رو مطالعه نمایید... متاسفانه فکر کنم شما این فایل رو ندارید..!
نه من SHSH ورژن 5.0.1 رو ندارم پس نمیتونم جیلبریک کنم؟؟؟

babak7610
12-05-2012, 21:13
نه من SHSH ورژن 5.0.1 رو ندارم پس نمیتونم جیلبریک کنم؟؟؟

سلام...دوست عزیزم فایل shsh پیش نیاز برای دانگرید به نسخه قدیمی تره نه برای جیلبریک...!! خلاصه تر یه امضای دیجیتالیه که مجوزه ریختن فریمور رو دستگاهتونه...اگر نداشته باشید نمیتونید دانگرید کنید....متاسفانه فکر کنم شما قبلا دستگاهتون رو جیلبریک نکردید یا بطور پیش فرض با این فریمور گوشیتون رو خریدید چون اگر قبلا جیلبریک رو گوشیتون انجام شده بود خود سیدیا به طور اتوماتیک از دستگاهتون فایل shsh رو تهیه میکرد یا میتونستید از طریق برنامه tinyumbrella این فایل رو در کامپیوترتون ذخیره کنید....موفق باشید

*** stay with me ***
12-05-2012, 21:43
سلام...دوست عزیزم فایل shsh پیش نیاز برای دانگرید به نسخه قدیمی تره نه برای جیلبریک...!! خلاصه تر یه امضای دیجیتالیه که مجوزه ریختن فریمور رو دستگاهتونه...اگر نداشته باشید نمیتونید دانگرید کنید....متاسفانه فکر کنم شما قبلا دستگاهتون رو جیلبریک نکردید یا بطور پیش فرض با این فریمور گوشیتون رو خریدید چون اگر قبلا جیلبریک رو گوشیتون انجام شده بود خود سیدیا به طور اتوماتیک از دستگاهتون فایل shsh رو تهیه میکرد یا میتونستید از طریق برنامه tinyumbrella این فایل رو در کامپیوترتون ذخیره کنید....موفق باشید
بله هنوز جیلبریک نکردم و ورژن ۵.۰.۱ بوده وقتی که خریدم اما الآن ورژن ۵.۱.۱ است و چون واسه ۴اس فقط ورژن ۵.۰.۰ و ۵.۰.۱ میشه جیلبریک کرد میخواستم به ۵.۰.۱ دانگریدش کنم که SHSH نسخه ۵.۰.۱ رو ندارم پس نه میتونم دانگرید کنم واگه به اون نسخه دانگرید نشه جیلبریک هم نمیتونم بکنم... به هر حال ممنون

danesh
13-05-2012, 13:15
با سلام
دوستان راهنمایی کنن لطفا
چیکار کنم که وقتی اس ام اس میاد رو صفحه اصلی گوشی نشون نده

danesh
13-05-2012, 13:17
من هر چی برنامه از app stor میگیرم برای یه مدت کوتاهی خوبه بعدش هر کاری میکنم دیگه برنامه باز نمیشه چرا اینجوریه؟

marlin
14-05-2012, 01:05
با سلام من جند روز پیش یکی دوتا نرم افزار از خود APP Store گرفتم البته Free بعداز نصب تمام نوشته های زیر برنامه ها و پوشه هام از بین رفت و بعد ار Remove کردن باز هم نوشته هام نیومد؟؟؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. نسخه 5.0.1 هم هست

http://p30upload.com/download.php?imgf=1336731279_IMG_0293.JPG

up.......................................................... ..........

babak7610
14-05-2012, 17:44
من هر چی برنامه از app stor میگیرم برای یه مدت کوتاهی خوبه بعدش هر کاری میکنم دیگه برنامه باز نمیشه چرا اینجوریه؟

سلام...دوست عزیز والا من تا حالا همیچین چیزی نشنیدم که برنامه های free خود به خود بعد از یه مدت از کار بیوفته ..!! تنظیمات برنامه ایتونز خودتون رو چک کنید که دستکاری نشده باشه(در صورت امکان پاک کردن کامل ایتونز از رو سیستم و نصب مجدد اخرین نسخه این برنامه )... اکانت خودتون رو هم چک کنید که بصورت صحیح در برنامه ایتونز وارد شده باشه و کامپیوترتون اتوریز شده باشه...موفق باشید

سلام....دوست عزیز برنامه رو به طور کامل و صحیح از گوشیتون پاک نکردید...ضمنا احتمال میدم شما یه برنامه از سیدیا نصب کردید که این اشکال براتون بوجود اومده (چون برنامه های appstore تست شده و مطمئته و باعث این قبیل ایرادها نمیشند...!) اگر گوشیتون جیلبریکه فکر کنید ببینید چه برنامه ای رو این اواخر از سیدیا نصب کردید اگر یادتون اومد کلا از سیدیا پاکش کنید و گرنه متاسفانه چاره ای جز ریستور ندارید...موفق باشید

MOEIN
14-05-2012, 20:59
سلام
دوستان برنامه جیلیبریگ برا ورژن 5.1 نیومده هنوز؟
با تشکر

parjoon
15-05-2012, 10:18
با سلام
4S دارم ومبتدی
اموزش اکانت اپل در ایتونز رو کامل میرم ولی در اخر برای ادرس وکدی که تو اموزش اومده که نیازی به پر کردن نیست ایراد میگیره. میشه توضیح دهید یه ادرس دقیق با زیپ کد و تلفن که جواب میده رو برام بزارید.
البته من اینترنت پروکسی ندارم ولی فعلا میخام که تو ایمیلم یه لینک فعال سازی بیاد که هنوز نیامده چون در انتها ارور در کد میاد که من خالی میزارم

babak7610
15-05-2012, 14:29
با سلام
4S دارم ومبتدی
اموزش اکانت اپل در ایتونز رو کامل میرم ولی در اخر برای ادرس وکدی که تو اموزش اومده که نیازی به پر کردن نیست ایراد میگیره. میشه توضیح دهید یه ادرس دقیق با زیپ کد و تلفن که جواب میده رو برام بزارید.
البته من اینترنت پروکسی ندارم ولی فعلا میخام که تو ایمیلم یه لینک فعال سازی بیاد که هنوز نیامده چون در انتها ارور در کد میاد که من خالی میزارم

سلام...دوست عزیز برای اینکه در ساخت اکانت به مشکلی برنخورید باید مو به مو طبق اموزش مربوطه جلو برید و حتی اگه یک مورد رو هم به طور صحیح اجرا نکنید اکانت شما ساخته نمیشه و با ارورهای مختلفی روبرو میشید...در اموزش مربوطه همه چیز کامل توضیح داده شده اونوقت شما میگید از پروکسی و تغییر ای پی استفاده نمیکنم...!! خوب نتیجش همینه هست که میبینید...!

آموزش ساخت اکانت آیتونز iTunes بدون نیاز به کارت اعتباری (http://sat.br.tc/showthread.php?t=580772)

majid5325
27-05-2012, 11:24
سلام بابک جان

من دیشب گوشیمو جیل کردم و حالا یه مشکلی که دارم اینه اولا اصلا کارکرد سیدیا رو نمیدونم اگه لطف کنی لینک برام بذاری که کجا میتونم اموزشهای ابتدای کار با سیدیا رو یاد بگیرم و دوما اینکه چطور میتونم یه برنامه کرک شده رو که شما یا دوستان دیگه گذاشتید دانلود میکنم به گوشی منتقل کنم ... الان مثلا برنامه VNC_Viewer رو گرفتم و حالا که میخوام سینس کنم مثل قبل از جیل دوباره ایتونز اجازه نمیده ....

ممنون میشم راهنمائیم کنید

babak7610
27-05-2012, 17:27
سلام بابک جان

من دیشب گوشیمو جیل کردم و حالا یه مشکلی که دارم اینه اولا اصلا کارکرد سیدیا رو نمیدونم اگه لطف کنی لینک برام بذاری که کجا میتونم اموزشهای ابتدای کار با سیدیا رو یاد بگیرم و دوما اینکه چطور میتونم یه برنامه کرک شده رو که شما یا دوستان دیگه گذاشتید دانلود میکنم به گوشی منتقل کنم ... الان مثلا برنامه VNC_Viewer رو گرفتم و حالا که میخوام سینس کنم مثل قبل از جیل دوباره ایتونز اجازه نمیده ....

ممنون میشم راهنمائیم کنید

سلام...مجیدجان شمارو درک میکنم...میدونم کاربران مبتدی برای کار با ایفون چه مشکلاتی رو دارند...اتفاقا همیشه به خودم میگم کاش بخش از نظر محتوا تا حدودی کامل بود تا کاربران تازه کار هم گلیم خودشون رو از اب بیرون بکشند و مجبور نباشم لینکی رو از سایتهای دیگه قرار بدم... ولی چیکار کنم که مجبورم...همیشه سعی خودم رو میکنم که با تمام مشکلات شخصیم یه کم بخش ایفون رو از نظر اموزشها که تعدادشون خیلی بالاست کامل کنم...منتها میدونی که تو این بخش دست تنها هستم و ماشالله هم این قدر سیر تحولات اپل و مطالب مربوطه سریعه که وقتی میام یه اموزش رو قرار میدم شاید به ماه نرسه که قدیمی و ناکارامد بشه و باید راهکارهای جدید رو جایگزین آموزشهای قبلی کرد...!! به هر حال بگذریم....خوب مجید جان همیشه یادت باشه وقتی جیبریک کردی و اتصال به اینترنت گوشی رو فعال کردی سیدیا رو باز کن ....دوتا کار باید بکنی ...اولیش اینه که تو سیدیا بری تو قسمت سرچ و برنامه ای با نام appsync جستجو و نصب کنید ضمنا توجه کن که برنامه appsync حتما مطابق با فریمور شما باشه(خودش میزنه هماهنگ با چه نسخه ایه..!) این کارو کردی دیگه اروری که ذکر کردی ایتونز میده رفع میشه و برو هر برنامه کرک شده رو با خیال راحت نصب کن(اگر سرچ کردی برنامش نیومد کار دومیه که گفتم (اضافه کردن سورس )رو بکن بعد سرچ کن..)....دومیش ضروری نیست ولی در اینده خیلی به کارت میاد و لازمت میشه...اونم اضافه کردن سورس های ضروری و خوب یه سیدیا هست...چند تا سورس درجه یک و پرمحتوا رو بهت میگم که نصب کنی دیگه به سورسهای اضافه نیازی نداری...(ترجیحا موقع اضافه کردن چیز پی ان رو رو گوشیت فعال کن تا با مشکل روبرو نشی...)البته این روزها سرور سیدیا به خاطر جیلبریک شلوغه و ممکنه تو بعضی ساعات اذیت کنه و ارور بده ....

سورسهای بروز:

http://cydia.xsellize.com
http://repo.i-os.ir
http://sinfuliphonerepo.com

برای اموزشهای سیدیا و طریقه اضافه کردن سورس به این لینک (http://i-os.ir/forum/forum211.html) مراجعه کن....موفق باشی :15:

majid5325
27-05-2012, 20:08
سلام...مجیدجان شمارو درک میکنم...میدونم کاربران مبتدی برای کار با ایفون چه مشکلاتی رو دارند...اتفاقا همیشه به خودم میگم کاش بخش از نظر محتوا تا حدودی کامل بود تا کاربران تازه کار هم گلیم خودشون رو از اب بیرون بکشند و مجبور نباشم لینکی رو از سایتهای دیگه قرار بدم... ولی چیکار کنم که مجبورم...همیشه سعی خودم رو میکنم که با تمام مشکلات شخصیم یه کم بخش ایفون رو از نظر اموزشها که تعدادشون خیلی بالاست کامل کنم...منتها میدونی که تو این بخش دست تنها هستم و ماشالله هم این قدر سیر تحولات اپل و مطالب مربوطه سریعه که وقتی میام یه اموزش رو قرار میدم شاید به ماه نرسه که قدیمی و ناکارامد بشه و باید راهکارهای جدید رو جایگزین آموزشهای قبلی کرد...!! به هر حال بگذریم....خوب مجید جان همیشه یادت باشه وقتی جیبریک کردی و اتصال به اینترنت گوشی رو فعال کردی سیدیا رو باز کن ....دوتا کار باید بکنی ...اولیش اینه که تو سیدیا بری تو قسمت سرچ و برنامه ای با نام appsync جستجو و نصب کنید ضمنا توجه کن که برنامه appsync حتما مطابق با فریمور شما باشه(خودش میزنه هماهنگ با چه نسخه ایه..!) این کارو کردی دیگه اروری که ذکر کردی ایتونز میده رفع میشه و برو هر برنامه کرک شده رو با خیال راحت نصب کن(اگر سرچ کردی برنامش نیومد کار دومیه که گفتم (اضافه کردن سورس )رو بکن بعد سرچ کن..)....دومیش ضروری نیست ولی در اینده خیلی به کارت میاد و لازمت میشه...اونم اضافه کردن سورس های ضروری و خوب یه سیدیا هست...چند تا سورس درجه یک و پرمحتوا رو بهت میگم که نصب کنی دیگه به سورسهای اضافه نیازی نداری...(ترجیحا موقع اضافه کردن چیز پی ان رو رو گوشیت فعال کن تا با مشکل روبرو نشی...)البته این روزها سرور سیدیا به خاطر جیلبریک شلوغه و ممکنه تو بعضی ساعات اذیت کنه و ارور بده ....

سورسهای بروز:

http://cydia.xsellize.com
http://repo.i-os.ir
http://sinfuliphonerepo.com

برای اموزشهای سیدیا و طریقه اضافه کردن سورس به این لینک (http://i-os.ir/forum/forum211.html) مراجعه کن....موفق باشی :15:

بابک جان بازم ممنون ازت ... ردیف شد با این راهنماییت ... البته من خودم تو سایت http://www.i-phone.ir/forums/ هم عوض هستم ولی خوب اینجا تو این سایت کسی اجازه نداره لینکهای کرک شده قرار بده و درباره سایدیا هم نتونستم اصلاعات بدرد بخوری پیدا کنم ...
به هر حال این ایفون هم گوشی سخت ولی در این حال اخرت گوشی هستش و به این بدبختی هاش البته میارزه :4:

babak7610
27-05-2012, 20:43
بابک جان بازم ممنون ازت ... ردیف شد با این راهنماییت ... البته من خودم تو سایت http://www.i-phone.ir/forums/ هم عوض هستم ولی خوب اینجا تو این سایت کسی اجازه نداره لینکهای کرک شده قرار بده و درباره سایدیا هم نتونستم اصلاعات بدرد بخوری پیدا کنم ...
به هر حال این ایفون هم گوشی سخت ولی در این حال اخرت گوشی هستش و به این بدبختی هاش البته میارزه :4:

سلام...خوبه...به یاد داشته باشید که در سایت خودمون برنامه های کرک شده در بخش زیر قرار میگیره...:15: موفق باشید

http://sat.kr.tc/clear.gif مرجع برنامه ها - iPhone Applications (http://sat.kr.tc/forumdisplay.php?f=1139)

*** stay with me ***
28-05-2012, 01:31
سلام... من از طریق winterboard هر تمی میذارم فقط پس زمینه lock screen و wallpaper تغییر میکنه ولی آیکونها هیچ تغییری نمیکنه چرا؟؟؟

*** stay with me ***
28-05-2012, 22:32
سلام چجوری میشه آیکون های پایین بجای چهار آیکون ، پنج آیکون کرد؟؟؟

*** stay with me ***
29-05-2012, 20:47
سلام... لطفا این رو جواب بدین این دو برنامه که عکسش گذاشتم رو میخواستم مخصوصا اونکه مثل تم htc است ... ممنون

babak7610
29-05-2012, 21:22
سلام... لطفا این رو جواب بدین این دو برنامه که عکسش گذاشتم رو میخواستم مخصوصا اونکه مثل تم htc است ... ممنون

سلام...دوست عزیزم بنده علم غیب ندارم که از روی عکس متوجه یه برنامه بشم...!! نام صحیح برنامه رو ذکر کنید تا در صورتی که تو نت موجود بود لینکش رو براتون قرار بدم...موفق باشید..:53:.

majid5325
29-05-2012, 23:33
بابک جان خسته نباشی
ببخشید اگه اینجا جاش نیست دارم این پست رو میدم .....
راستش من دنبال این تم Engraved Wood HD میگردم که البته خیلی تو نت گشتم ولی نتونستم یه لینک سالم براش پیدا کنم میخواستم ببینم شما میتونی یه لینک سالم برای این تم پیدا کنی ؟
ممنون ازت

babak7610
02-06-2012, 15:15
بابک جان خسته نباشی
ببخشید اگه اینجا جاش نیست دارم این پست رو میدم .....
راستش من دنبال این تم Engraved Wood HD میگردم که البته خیلی تو نت گشتم ولی نتونستم یه لینک سالم براش پیدا کنم میخواستم ببینم شما میتونی یه لینک سالم برای این تم پیدا کنی ؟
ممنون ازت

سلام...مجید جان شرمنده منم لینک سالمی ازش پیدا نکردم چون قدیمیه...البته توجه داشته باشید تم ریختن رو ایفون جز اشغال کردن رم و بالابردن مصرف باتری خاصیتی نداره... ضمنا خواهشا دوستان درخواستهای خود را فقط در این تایپیک(درخواست برنامه (http://sat.kr.tc/showthread.php?t=528457)) مطرح کنند نه اینجا (پستهای مربوطه منتقل میشند)...موفق باشید

majid5325
02-06-2012, 23:05
بابک جان سلام

راستش من یه سوال داشتم درباره بلوتوث اینکه کدوم از این تا بهتر هستند سلست یا Airblue Sharing . این دومی انگار تازه امده و میگن اون سلست یه سری باگهایی داره که این دومی دیگه اونها رو نداره

ممنون میشم راهنمایی کنی کدوم رو بگیرم بهتره

babak7610
03-06-2012, 06:47
بابک جان سلام

راستش من یه سوال داشتم درباره بلوتوث اینکه کدوم از این تا بهتر هستند سلست یا Airblue Sharing . این دومی انگار تازه امده و میگن اون سلست یه سری باگهایی داره که این دومی دیگه اونها رو نداره

سلام...مجید جان من باهاشون کار نکردم ولی دوتاشون برنامه های خوبی هستند البته سلست قدیمی تره...یه سری مطالب رو درباره نقاط ضعف و قوت و تفاوتهاشون میزارم که با اگاهی کاملتر خرید کنید...

مقایسه این دو برنامه:

1.
برنامه Celeste : عکس و آهنگی که از گوشی های دیگه به آیفون ارسال می کنید هر کدوم سر جای خودشون میره
برنامه Airblue Sharing : عکس هایی که از گوشی های دیگه به آیفون ارسال می کنید سر جاشون توی photo میرن اما آهنگها خیر
- توی توضیحات Airblue Sharing گفته شده که noteها و همه ی فایل ها سر جای خودشون میرن اما فعلااااا فقط عکسها سرجاشون میرن و بقیه خیر

2.
برنامه Celeste : برای ارسال آهنگ کافی هستش روی آهنگ مورد نظرتون انگشتتونو نگه دارید و بعد send رو بزنید
برنامه Airblue Sharing : امکان ارسال آهنگ از منوی playlist نیست و باید به بخشهای دیگه برین و روی اسم آهنگ و سپس فلش آبی رنگ کنار اسمش کلیک کنید و بعدش Bluetooth رو بزنید.

3.
برنامه Celeste : برای روشن و خاموش کردن بلوتوث برای دریافت می تونید از منو سیتینگ و یا از طریق برنامه Sbsettings این کار رو انجام بدین و همچنین از طریق activator می تونید عملیاتی رو برای این کار تعیین کنید(مثلا زدن 3بار دکمه ی Home)

برنامه Airblue Sharing : برای روشن کردن بلوتوث برای دریافت فایل کافی هستش عملیاتی که از قبل توی Activator براش تعیین کردین رو انجام بدین(مثلا من زدن 3بار دکمه ی Home رو انتخاب کردم)

4.
برنامه Celeste : بعد از استفاده از بلوتوث اگه دیگه بهش احتیاج ندارین لازمه که خودتون برید و خاموشش کنید وگرنه روشن خواهد موند
برنامه Airblue Sharing : بعد از استفاده بلوتوث بعد از تقریبا 1 دقیقه که دیگه هیچ استفاده ای ازش نکنید خودش خاموش می شه

5.
برنامه Celeste : در زمان انتقال فایل فقط درصد انتقال فایل دریافتی یا ارسالی رو نشون میده
برنامه Airblue Sharing : در زمان انتقال فایل سرعت انتقال فایل و زمان باقی مانده تا اتمام انتقال فایل رو نشون میده

6.
برنامه Celeste : فقط جاهایی که توی action menu قابلیت انتقال فایل تعریف شده امکان ارسال فایل رو دارید(مثلا نمی تونید note ارسال کنید)
برنامه Airblue Sharing : تقریبا توی همه ی منو های گوشی و همه جا گزینه ی بلوتوث دیده می شه و امکان ارسال هست

7.
برنامه Celeste : فایل های دریافتی اگه فرمتوشون ناشناس باشن به پوشه ی Recieved میرن
برنامه Airblue Sharing : فایل های دریافتی اگه فرمتشون ناشناس باشن خود برنامه ازتون سوال می کنه که می خواید با چه برنامه ای اونو باز کنید

8.
برنامه Celeste : امکان ارسال چند فایل نیست(حتما باید صبر کنید انتقال یک فایل تموم بشه بعد برای ارسال فایل بعد اقدام کنید)
برنامه Airblue Sharing : امکان ارسال چند فایل هست(شما تک تک باید فایل ها رو برای ارسال انتخاب کنین اما لازم نیست برای انتخاب هر فایل صبر کنید تا انتقال فایل قبل تمام بشه شما و خود برنامه اون ها رو لیست می کنه و به ترتیب می فرسته)

9.
برنامه Celeste : امکان ارسال از طریق wifi بین دو iDevice نیست
برنامه Airblue Sharing : سازنده ی برنامه گفته که امکان ارسال فایل با wifi بین دو iDevice هست(اما من که چیزی پیدا نکردم و هیچی توی گزینه ها هم نیست در این باره)

10.
برنامه Celeste : برای نصب چندین برنامه باهاش نصب می شه که یکم سنگین می شن
برنامه Airblue Sharing : برای نصب فقط خود برنامه و یه برنامه سبک دیگه نصب می شن که خیلی سبک تر هستش

11.
برنامه Celeste : موقع دریافت و ارسال فایل اگه صفحه گوشی خاموش بشه ممکنه ارتباطتتون قطع بشه که با hide کردن صفحه ی ارسال و دریافت می تونید از این مساله جلوگیری کنید(البته برای خودم تاحالا پیش نیومده)
برنامه Airblue Sharing : هیچ گزارش مشکلی در این رابطه برای این برنامه نبوده تا الان

12.
برنامه Celeste : سلست مشکل زیر رو نداره
برنامه Airblue Sharing : اگه بخواین پشت سر هم به یک گوشی فایل ارسال کنین(بدون وقفه) با مشکل مواجه می شین و فایل ارسال نمی شه، حتما باید بعد از هر ارسال فایل صبر کنید تا بلوتوث اتوماتیک خاموش بشه بعد دوباره بفرستین

13.
برنامه Celeste : سلست مشکل زیر رو نداره
برنامه Airblue Sharing : اگه بخواین از قسمت موزیک آهنگی رو ارسال کنین که توی اسمش "."(نقطه) داره زمانی که فایلتون ارسال می شه .mp3 آخرش نداره و فرمت فایلتون توی اون گوشی ناشناس می شه و برای اجرای آهنگ با مشکل مواجه می شین.

14.
برنامه Celeste : قیمت این برنامه 9.99$ هست
برنامه Airblue Sharing : قیمت این برنامه 4.99$ هست
- اما در کل برای کاربرای ما 2هزار تومان تفاوت داره

15.
برنامه Celeste : پشتیبانی این برنامه بسیار ضعیف بوده و آپدیت ها دیر به دیر صورت می گیره
برنامه Airblue Sharing : تا الان که پشتیبانی و آپدیت ها سریع و خوب بوده

خب اینم از مقایسه بعضی از بخشهای این دو برنامه که دیگه هر کس با توجه به انتظاری که از کار باهاشون داره می تونه تصمیم بگیره که کدوم یکی بهتر هست

البته این موضوع رو هم در نظر بگیرید که Airblue Sharing تازه منتشر شده و هنوز خیلی جای پیشرفت داره...

*** stay with me ***
05-06-2012, 22:26
بابک جان سلام

من هردو رونصب کردم Airblue وقتی میرفتم تو بخش photo و میخواستم مثلا یک عکس رو تصویر پس زمینه کنم تا فلش پایین رو میزدم خود به خود از photo خارج میشد منم بیرونش کردم بنظر من سلست بهتره

danesh
10-06-2012, 09:13
سلام دوستان.گوشي 4s دارم يه باندش بيشتر كار نميكنه ميشه راهنمايي كنيد

babak7610
10-06-2012, 16:23
سلام دوستان.گوشي 4s دارم يه باندش بيشتر كار نميكنه ميشه راهنمايي كنيد

سلام...هه هه ...دوست عزیز یاد خودم افتادم ...! اولین روزی که ایفون گرفتم حالم خیلی گرفته شد وقتی دیدم یکی از اسپیکرهاش کار نمیکنه و صدایی ازش در نمیاد..! بعدها متوجه شدم که بله ..:71:.فقط سمت راستیه نقش اسپیکر رو در آیفون داره و اون یکی دیگه برای میکروفون هست و در واقع ایفون فقط یک اسپیکر داره..! موفق باشید .. :53:

http://pic2.nl/images/iphone4techspecscontrols.jpg

danesh
10-06-2012, 23:52
اي واي برمن اي واي برمن ،خيت خيت شدم مرسي دوست عزيز

Dr.House
15-06-2012, 11:27
سلام دوستان
من یک مشکل برای ساختن اکانت اپل دارم . جدیدا بسیار سخت گیری می کنه :14:
خب من یک آموزش از یکی از سایت ها گرفتم و اینجا پست میکنم . اما من توی این آموزش یم مشکلی دارم که در آخر براتون میگم :
سلام

وسایل مورد نیاز : یک دیوایس و v p n برای کشور امریکا
۱- ابتدا v p n خود را روشن کنید
۲- به سایت Geo IP Tool - View my IP information (http://www.geoiptool.com/) بروید
۳- مشخصات سرور به همراه ادرس و پستال کد نوشته شده است
۴- پستال کد رو یادداشت کرده و به برنامه map بروید .
۵- سپس پستال کد رو در قسمت سرچ وارد کنید و جستجو رو بزنید .
۶ - مکانی رو که پیدا میکنه رو بزرگ کنید و روی یکی از خونه های منطقه انگشت خود رو نگهدارید تا علامت بنفش یا قرمز رنگ ظاهر شود
۷- وقتی این علامت اومد بالای اون اسم مکان رو مینویسه که کنارش یه عکس علامت تعجب هست روی اون گزینه کلیک کنید
۸- سپس ادرسی که به شما میده رو یادداشت کنید .
۹- از اکانتی که الان دارید sing out بشید برای این منظور به setting>store برید.
۱۰- با دیوایس خود به اپ استور برید
۱۱- سپس روی برنامه ای که free هست رفته و از گزینه هایی که برایتان به نمایش در میاد create new apple id رو انتخاب کنید
۱۲- تمام مراحل رو مثل اموزشهایی که در سایت گفته شده ادامه بدید تا به قسمتی که باید ادرس. وارد کنید برسید.
۱۳- حالا ادرسی که یادداشت کردید رو وارد کنید
۱۴- شهر رو وارد کرده و در قسمت zip code پستال کدی رو که داشتین وارد کنید و پیش شماره و شماره رو به دلخواه وارد کنید
به شما تبریک میگم اکانت شما ساخته شد

خب دوستان مشکل من اینجاست که من از سرویس ساکس استفاده می کنم و برای کشور آلمان هستش وارد سایت Geo IP Tool - View my IP information (http://www.geoiptool.com/) میشم پستال کد و آدرسش خالی هست !
ممنون میشم که یکی از دوستان لطف کنه و یک اکانت برام بسازه (با این ایمیل:shahabsharifi93@yahoo.com

babak7610
15-06-2012, 12:03
سلام دوستان
من یک مشکل برای ساختن اکانت اپل دارم . جدیدا بسیار سخت گیری می کنه :14:
خب من یک آموزش از یکی از سایت ها گرفتم و اینجا پست میکنم . اما من توی این آموزش یم مشکلی دارم که در آخر براتون میگم :

ممنون میشم که یکی از دوستان لطف کنه و یک اکانت برام بسازه (با این ایمیل:shahabsharifi93@yahoo.com

سلام...دوست عزیز اموزش مربوطه تو سایت خودمون هم موجوده ( آموزش ساخت اکانت آیتونز iTunes بدون نیاز به کارت اعتباری (http://sat.kr.tc/showthread.php?t=580772))

برای ثبت نام و ساختن ایدی به دو ایمیل معتبر نیاز هست...یک ایمیل دیگه هم معرفی کنید تا براتون ایدی بسازم...موفق باشید

Dr.House
15-06-2012, 13:03
سلام...دوست عزیز اموزش مربوطه تو سایت خودمون هم موجوده ( آموزش ساخت اکانت آیتونز iTunes بدون نیاز به کارت اعتباری (http://sat.kr.tc/showthread.php?t=580772))

برای ثبت نام و ساختن ایدی به دو ایمیل معتبر نیاز هست...یک ایمیل دیگه هم معرفی کنید تا براتون ایدی بسازم...موفق باشید
shahabsharifi93@yahoo.com(نام یوزر با این اکانت باشه )
mohammadmirzaei_89@yahoo.com
ممنون از شما

babak7610
15-06-2012, 13:32
shahabsharifi93@yahoo.com(نام یوزر با این اکانت باشه )
mohammadmirzaei_89@yahoo.com
ممنون از شما

در پیغام خصوصی مشخصات اکانت شما ارسال گردید...موفق باشید...

Dr.House
15-06-2012, 13:56
در پیغام خصوصی مشخصات اکانت شما ارسال گردید...موفق باشید...

ممنون دوست عزیز :53:
فقط یک سوال
من حتما باید با v*pn آمریکا کانکت بشم ؟ مثلا اگر با v*pn از آلمان هم کانکت بشم باز ممکنه بلاک بشم ؟

babak7610
15-06-2012, 19:35
ممنون دوست عزیز :53:
فقط یک سوال
من حتما باید با v*pn آمریکا کانکت بشم ؟ مثلا اگر با v*pn از آلمان هم کانکت بشم باز ممکنه بلاک بشم ؟

سلام...دوست عزیز من از سیاست های شرکت اپل در مقابل کاربران اطلاع ندارم ...فقط میدونم رو کاربرای کشورهای تحریم شده مثل ایران و کره شمالی حساسه و به عناوین مختلف خدمات خودش رو به این کاربران محدود میکنه...این هم نمونه اخریش (هشدار:اپل در حال غیرفعال کردن Apple ID ایرانیهاست (http://sat.kr.tc/showthread.php?t=606445)) پس حتما سعی کنید با ای پی و مشخصاتی که موقع ثبت نام براتون فرستادم با اپل ارتباط داشته باشید(ای پی امریکایی..!!) و بهانه به دستش ندید!! خوشبختانه هم که اکثر چیز پی ان ها بطور پیش فرض به شما ای پی امریکایی میدند و ازین بابت هم مشکلی ندارید...! اپل رو اطلاعات غلط حساسه و اگر بفهمه تو هر کدوم از موارد ذکر شده در هنگام ثبت نام(از قبیل ادرس و غیره..) بهش دروغ گفتید اذیتتون میکنه...ضمن اینکه وقتی شما به عنوان یک فرد امریکایی یا انگلیسی ثبت نام میکنید زبان فروشگاه ایتونز براتون انگلیسی هست و خودتون راحت ترید...! موفق باشید

MOEIN
15-06-2012, 21:45
سلام
بابک عزیز من گوشی خودمو جیلیبریک کردم البته خودم نه یه فروشنده چون ورژن 5 1 1 بود بعد فروشنده کلی برنامه ریخت که بدون شک 90 درصد این برنامه ها اشغالن چون یا عکس دخترا ریخته یا دیوان حافظ و سعدی و شاهنامه و بقیه همش بازی فقط میخواستم بدونم خودم هم میتونم از این سایت برنامه رو گوشیم بریزم و چجوری که مشکلی پیش نیاد
واقعیتش تازه اپل4 اس گرفتم وتا حالا با اپل هم کار نکردم
با تشکر

babak7610
15-06-2012, 23:04
سلام
بابک عزیز من گوشی خودمو جیلیبریک کردم البته خودم نه یه فروشنده چون ورژن 5 1 1 بود بعد فروشنده کلی برنامه ریخت که بدون شک 90 درصد این برنامه ها اشغالن چون یا عکس دخترا ریخته یا دیوان حافظ و سعدی و شاهنامه و بقیه همش بازی فقط میخواستم بدونم خودم هم میتونم از این سایت برنامه رو گوشیم بریزم و چجوری که مشکلی پیش نیاد
واقعیتش تازه اپل4 اس گرفتم وتا حالا با اپل هم کار نکردم
با تشکر

سلام دوست عزیزم...خدمت شما عرض کنم که من نمیتونم تمام اموزشهای ابتدایی کار با دیواستون رو در یک پست به شما توضیح بدم چون مباحث زیاده و باید تا حدودی به اموزشها و نکات مربوطه اشنا باشید(برای این منظور پیشنهاد میکنم تو یکی از فرومهای تخصصی ثبت نام کنید تا حدی که اطلاعات پیش نیازتون کامل شه مثل این فروم (http://i-os.ir/forum/forum.php))....ولی خوب به طور خلاصه برای شروع باید اینکارها رو انجام بدید:

1-نصب اخرین نسخه ایتونز ازین پست (http://sat.kr.tc/showpost.php?p=6727816&postcount=39) بروی کامپیوترتون (این نرم افزار رابط بین شما و pc تون هست و 90% کار شما با دیوایستون از طریق این برنامه انجام میشه)

2-اگر گوشیتون جیلبریک هست که هیچی وگرنه باید طبق راهنمایی های این تایپیک گوشیتون رو جیلبریک کنید (آموزش جیلبرک آنتدر iOS 5.1.1 در آیفون با 1.Absinthe 2.0 (مک ، ویندوز ، لینوکس) (http://sat.kr.tc/showthread.php?t=603033)

3- باید یک ایدی مجانی اپل رو بسازید چون وقتی گوشی یا ایپدتون رو بوسیله کابل به کامپیوتر وصل کنید.. احتمال پاک شدن اپلیکیشن های قبلا نصب شده شما توسط ایتونز زیاده( همون برنامه هایی که فروشنده یا دیگران براتون قبلا ریختند) ضمن اینکه گاهی اوقات برای دانلود از فروشگاه اپل وکار با بعضی نرم افزارها به این ایدی حتما نیاز دارید ( آموزش ساخت اکانت آیتونز iTunes بدون نیاز به کارت اعتباری) (http://sat.kr.tc/showthread.php?t=580772)

واما در مورد نصب برنامه های کرک شده: فقط کافیه نرم افزار مربوطه با پسوند ipa رو دانلود کنید(حالا یا ازین سایت یا سایتهای همسایه)...گوشی خودتون رو با کابل به کامیپیوتر وصل کنید و روی فایل دانلود شده کلیک کنید...برنامه ایتونز اتوماتیک باز میشه ...گزینه SYNC رو میزنید و نرم افزار رو گوشیتون نصب میشه....
البته بنده تا حد امکان مختصر و مفید گفتم...چون واقعا کار با اپل بسیار متفاوت تر از برندهای دیگه هست ...موفق باشید:53:

http://pic2.nl/images/snap1vpv.jpg

BABAK
16-06-2012, 14:36
من يدونه 3gs دارم وقتي شارژش ميرسه به ٨٠ ٩٠ ٪ موقعي كه ميخوام باهش كار كنم خاموش ميشه بايد بذنمش تو شارژ بعد روشنش كنم مشكلش چيه البته براي گوش كردن آهنگ مشكل ندارم فقط موقع بازي و اينترنت اين مشكلو دارم ؟

babak7610
16-06-2012, 16:21
من يدونه 3gs دارم وقتي شارژش ميرسه به ٨٠ ٩٠ ٪ موقعي كه ميخوام باهش كار كنم خاموش ميشه بايد بذنمش تو شارژ بعد روشنش كنم مشكلش چيه البته براي گوش كردن آهنگ مشكل ندارم فقط موقع بازي و اينترنت اين مشكلو دارم ؟

سلام...دوست عزیز این ایراد میتونه هم سخت افزاری باشه هم نرم افزاری....ترجیحا ابتدا برای اینکه مطمئن بشید از نرم افزارش نیست یکبار گوشیتون رو با اخرین فریمور ارائه شده ریستور کنید تا باگهای احتمالی رفع بشه...اگر ایراد برطرف شد که هیچی وگرنه باید گوشیتون رو ببرید تعمیرگاه تا قطعات (از قبیل باطری و برد و غیره ...) رو چک کنند...موفق باشید

BABAK
16-06-2012, 17:10
سلام...دوست عزیز این ایراد میتونه هم سخت افزاری باشه هم نرم افزاری....ترجیحا ابتدا برای اینکه مطمئن بشید از نرم افزارش نیست یکبار گوشیتون رو با اخرین فریمور ارائه شده ریستور کنید تا باگهای احتمالی رفع بشه...اگر ایراد برطرف شد که هیچی وگرنه باید گوشیتون رو ببرید تعمیرگاه تا قطعات (از قبیل باطری و برد و غیره ...) رو چک کنند...موفق باشید

دو تا سوال ١. اينكه چطوري اينكارو بكنم ٢. من گوشيم انلاك فكتوري نيست براش مشكل پيش نمياد يعني دوباره لاك نشه .

babak7610
16-06-2012, 17:38
دو تا سوال ١. اينكه چطوري اينكارو بكنم ٢. من گوشيم انلاك فكتوري نيست براش مشكل پيش نمياد يعني دوباره لاك نشه .

سلام...دوست عزیز وقتی گوشیتون لاکه دردسر دارید و در صورت اپدیت قطعا براتون مشکل بوجود میاد...! جنابعالی نمیتونید از فریمورهای اصلی ایفون استفاده کنید چون در صورت اپدیت انتن شما قطع میشه...شما فقط میتوانید از فریمورهای دستکاری شده معروف به کاستوم استفاده کنید که اونم باید تا حدی اشنا باشید که از قرار معلوم تا حالا ریستور رو اصلا انجام ندادید و اشنایی ندارید ...البته استفاده ازین فریمورها هم بستگی به بیس باند گوشی شما داره و باید بیس باند گوشیتون رو اعلام کنید تا بررسی کنم ببینم ساپورت میشه یا نه...برای اطلاع از بیس باند به قسمت زیر بروید
setting-about-modem firmware

عددی رو که تو قسمت مودم گذاشته رو اینجا اعلام کنید تا بررسی کنم...

BABAK
16-06-2012, 18:18
6.15 هستش . من قبل عيد گوشيمو دادم ورژنش رو بردن رو ٤.١.٣ قبلاً ٣.١.٣ بود البته اين مشكل تقريباً ١ ماه پيش اومده ممكن بخاطر آپديت باشه ؟

pedy jakson
16-06-2012, 18:21
با سلام وتشکر
من با مطالعه این قسمت و با توجه به اینکه کاربر جدید بودم مطالب زیادی در رابطه با iphone یاد گرفتم که همین جا از شما تشکر می کنم
فقط می خواستم آموزش تصویری فعال سازی VPN رو هم لطفا" بزارید .ضمنا" خود VPN رو از کجاباید بگیرم
با تشکر مجدد

Morteza-DM
16-06-2012, 18:45
با سلام وتشکر
من با مطالعه این قسمت و با توجه به اینکه کاربر جدید بودم مطالب زیادی در رابطه با iphone یاد گرفتم که همین جا از شما تشکر می کنم
فقط می خواستم آموزش تصویری فعال سازی VPN رو هم لطفا" بزارید .ضمنا" خود VPN رو از کجاباید بگیرم
با تشکر مجدد
مهم : آموزش راه اندازي v,/پ/,n آيفون و آيپاد تاچ و آيپد (http://sat.kr.tc/showthread.php?t=498892)

برای خرید http://sat.kr.tc/forumdisplay.php?f=1367

pedy jakson
16-06-2012, 18:58
ممنون ولی من عکسی که در تاپیک اشاره شده هست رو نمی دونم کجای گوشی آیفونم پیدا کنم
ببخشید ناشیم

BABAK
16-06-2012, 19:12
ممنون ولی من عکسی که در تاپیک اشاره شده هست رو نمی دونم کجای گوشی آیفونم پیدا کنم
ببخشید ناشیم

General - network - v.p'n

pedy jakson
16-06-2012, 19:18
خیلی خیلی متشکرم
مشکلم حل شد. ممنون

babak7610
16-06-2012, 20:19
6.15 هستش . من قبل عيد گوشيمو دادم ورژنش رو بردن رو ٤.١.٣ قبلاً ٣.١.٣ بود البته اين مشكل تقريباً ١ ماه پيش اومده ممكن بخاطر آپديت باشه ؟

دوست عزیز خوشبختانه بیس باند شما خوبه و میشه روش کار کرد... قبل از هر چیز من به شما توصیه میکنم که در صورت امکان گوشیتون رو بدید به مراکزی که این خدمات رو انجام میدند که راحت ترید ...چون دیوایس شما از نظر سخت افزاری قدیمیه و در صورت اپدیت به فریمور جدید ممکنه مشکلاتی رو در صورت جیلبریک کردن داشته باشه (مثل کم شدن سرعت گوشی)...به هر حال من لینکی رو از یک برنامه خوب براتون جهت راهنمایی قرار میدم که با توجه به راهنمایی ارائه شده میتونید فریمور کاستوم بسازید و گوشیتون رو ریستور کنید ...توجه داشته باشید که ریستور عین ریختن ویندوز جدید رو کامپیوتر می مونه و همه اطلاعاتتون حذف میشه....نکته دوم اینکه بنده فقط به شما پیشنهاد میدم و اگر مشکلی پیش اومد از چشم من نبینید..! چون علاقه ای به مباحث انلاک ندارم و اطلاعاتم هم زیاد نیست که بخوام با اطمینان انتن دادن گوشیتون رو تضمین کنم.... بهتره قبل از این کار با اساتید فروم زیر مشورت کنید و ببینید نظر اونا در این مورد چیه... موفق باشید...

آموزش جیلبرک آنتدر iOS 5.1.1 با 6.Sn0wbreeze 2.9 (ویندوز-کاستوم فریمور) (http://i-os.ir/forum/thread15826.html)

danesh
20-06-2012, 21:54
با سلام
استاد گرامی
من هر چی برنامه میریزم تو گوشیم 4s تا حدوده یک ماهی مشکلی ندارم بعد خود به خود بالا نمیاد میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاس؟؟؟
البته گوشی دوستم هم همینطوره فکر میکردم مشکله همه باشه میشه راهنمایی کنید ممنونم

babak7610
21-06-2012, 06:53
با سلام
استاد گرامی
من هر چی برنامه میریزم تو گوشیم 4s تا حدوده یک ماهی مشکلی ندارم بعد خود به خود بالا نمیاد میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاس؟؟؟
البته گوشی دوستم هم همینطوره فکر میکردم مشکله همه باشه میشه راهنمایی کنید ممنونم

سلام..دوست عزیزم من اولین باره همچین مشکلی رو میشنوم...! برنامه ها هیچ وقت به خودی خود تو گوشی پاک نمیشند مگر اینکه شما کاری رو به طور ناصحیح یا اشتباه انجام بدید....به هر حال اگر گوشیتون جیبلریک نشده که میتونید یه اپل ایدی مجانی بسازید و فقط از برنامه های free اپل استفاده کنید...اگر جیلبریک شده دست شما تو برنامه ریختن بسیار بازتره....به عنوان نمونه فایلهایی با پسوند ipa رو از سایت های مربوطه دانلود میکنید بعد طبق راهنمایی و نکات اموزش زیر توسط نرم افزار ایتونز به گوشیتون انتقال میدید....

آموزش نصب اپلیکیشن با iTunes (http://sat.kr.tc/showthread.php?goto=newpost&t=607083)

پیشنهاد میکنم اگر جیلبریک کردید حتما از اخرین نسخه ایتونز (http://sat.kr.tc/showpost.php?p=6727816&postcount=39)یا برنامه غیر رسمی ifunbox ( آموزش کامل برنامه ifunbox به زبان ساده+عکس) (http://sat.kr.tc/showthread.php?t=604175)برای انتقال نرم افزارتون به گوشی استفاده کنید...ودر اخر اگر مشکلتون با رعایت نکات فوق حل نشد تنها راه باقیمونده ریستور گوشیتونه....موفق باشید

danesh
21-06-2012, 10:51
دوست عزيز من عرض كردم برنامه ها بالا نمياد اجرا نميشه نه اينكه پاك ميشن اونم برنامه هايي كه من روزانه ازشون استفاده ميكنم بعد از مدتي خود به خود اجرا نميشن راهنمايي كنيد لطفا

danesh
21-06-2012, 10:54
دوست عزيز گوشيم هم جلبريك كردم و برنامه ها هم خودم از سايت يا از برنامه سيب چه دانلود كردم

babak7610
21-06-2012, 14:38
دوست عزيز من عرض كردم برنامه ها بالا نمياد اجرا نميشه نه اينكه پاك ميشن اونم برنامه هايي كه من روزانه ازشون استفاده ميكنم بعد از مدتي خود به خود اجرا نميشن راهنمايي كنيد لطفا

دوست عزيز گوشيم هم جلبريك كردم و برنامه ها هم خودم از سايت يا از برنامه سيب چه دانلود كردم

سلام...دوست عزیز در پست قبلیم کل راهنماییهای لازم و مفید رو به شما دادم....شما ابتدا باید از انجام صحیح موارد ذکر شده اطمینان حاصل کنید..!! (پاک کردن نسخه قبلی ایتونز به طور کامل و نصب اخرین نسخه ایتونز+ تنظیمات صحیح گزینه های برنامه ایتونز و غیره ....) ...ضمنا بعد از جیلبریک حتما باید از سیدیا برنامه +Appsync 5.0 رو جستجو و رو گوشیتون نصب کنید تا موقع سینک شدن برنامهای کرک شده رو دیوایستون مشکلی پیش نیاد....در اخر اگر مشکلتون حل نشد تنها راه باقی مونده ریستور مجدد گوشیتون هست...موفق باشید...

majid5325
22-06-2012, 13:44
سلام بابک جان

من راستش یه سوال درباره این برنامه Display Out داشتم . من این برنامه رو نصبش کردم ولی نتونستم کامل باهاش کار کنم . میخواستم برام توضیح بدی کار با ان برنامه چطوره و چه جور میتونم ازش خروجی بگیرم
ممنون ازت

babak7610
22-06-2012, 14:48
سلام بابک جان

من راستش یه سوال درباره این برنامه Display Out داشتم . من این برنامه رو نصبش کردم ولی نتونستم کامل باهاش کار کنم . میخواستم برام توضیح بدی کار با ان برنامه چطوره و چه جور میتونم ازش خروجی بگیرم
ممنون ازت

سلام...والا مجید جان منم تو گوشیم کل برنامه های سیدیا نصب نیست که کارایی تک تکشون رو بلد باشم...!! برنامه ای که ذکر کردید تنظیمات خاصی نداره... فقط کافیه بعد از نصب یک عدد کابل رابط VGA رو برای دیوایستون تهیه کنید(مانند شکل زیر به دو صورت تو بازار موجوده یکی کابل hd و اون یکی هم کابل معمولی av)...کابل رو به گوشی بزنید و سره دیگش رو به تلویزیون تا تصویر دیوایستون در تلویزیون ماینتور بشه ...البته tv شما هم باید ترجیحا با این کابل سازگار باشه و اذیت نکنه....برای ایپد هم به همین صورته...یسری تنظیمات هم داخل خود برنامش داره که مربوط به نوع سیستم خروجی تصویره(پال و ntsc)...

http://pic2.nl/images/iphonehdmivideo.jpghttp://pic2.nl/images/iphonetvoutcable.jpg

http://www.iphone-tips-and-advice.com/image-files/iphone-tv-out-pal-ntsc.jpghttp://www.iphone-tips-and-advice.com/image-files/iphone-tv-out-settings-tv-out.jpghttp://www.iphone-tips-and-advice.com/image-files/iphone-tv-out-settings1.jpg

MOEIN
22-06-2012, 15:00
سلام
بابک جان برا اینکه شماره های که تماس گرفتم یا بالعکس بیشتر رو گوشیم بمونه باید کدوم قسمت برم چون شماره ای که مثلا سه روز قبل تماس گرفته راحت پاک میشه و برا اینکه با کسی تماس بگیرم گوشیم نشون نمیده که طرف مقابل داره صحبت میکنه و من پشت خطم میشه لطفا راهنماییم کنی؟و ایا نر افزار بانک ها رو این گوشی نصب میشه؟
با تشکر

pedy jakson
23-06-2012, 21:56
با سلام و خسته نباشید
من می خواستم گوشی رو جیلبریک کنم که اشتباها" قبلا از گرفتب بک آپ به مسیر Settings – General – Reset رفته و بر روی گزینه Erase all Content and Settings کلیک کردم ولی گوشیم از اون موقع هنگ کرده و فقط اون دایره وسط داره می چرخه
لطفا" راهنمایی کنید چیکار کنم ضمنا" گوشیم 4s ورژن 5.1.1 است
با تشکر

مشکلم حل شد مرسی

babak7610
24-06-2012, 16:55
سلام
بابک جان برا اینکه شماره های که تماس گرفتم یا بالعکس بیشتر رو گوشیم بمونه باید کدوم قسمت برم چون شماره ای که مثلا سه روز قبل تماس گرفته راحت پاک میشه و برا اینکه با کسی تماس بگیرم گوشیم نشون نمیده که طرف مقابل داره صحبت میکنه و من پشت خطم میشه لطفا راهنماییم کنی؟و ایا نر افزار بانک ها رو این گوشی نصب میشه؟
با تشکر

سلام...دوست عزیزم بعضی از قابلیتهای تلفن بطور پیش فرض رو سیستم عامل تعریف شده هست و نمیشه مقادیر و تنظیمات خاص اونها رو تغییر داد...مثل مواردی که شما ذکر کردید...برای این قبیل کارها (نشان دادن تماسهای ورودی و خروجی و غیره...) شما باید از برنامه های جانبی ساخته شده با عناوین مدیریت تماس استفاده نمایید...خودم برنامه ای رو نمی شناسم که با ایفون سازگار باشه و بهترین برنامه موجود در سیدیا بنام mobilelog رو هم که تست کردم باگ داشت و برای من درست کار نمیکرد (حالا میخواهید شما تست کنید شاید جواب بگیرید...) در مورد سئوال اخرتون هم جواب خیر هست...چون ios جاوا رو ساپورت نمیکنه و فعلا هم هیچ بانکی نرم افزار تایید شده و هماهنگ با سیستم عامل ios رو منتشر نکرده...موفق باشید

kashi
29-06-2012, 00:52
با سلام
من به مشکلی بخوردم ممنون میشم من و راهنمایی کنید.
یک گوشی آیفون 4s یکی از بستگان برام از آمریکا اورد که لاک بود با مراجعه به یکی از دوستان که تو اینکار بود با استفاده از یک چیپ ست آنلاک شد ( تا اونجا که من میدونم)و قابل استفاده دو سه روز پیش به اشتباه نرم افزارش رو آپدیت کردم ( به 5.1.1) و از اونموقع چند بار آنتنش قطع شد وهر بار با ری استارت کردن دوباره وصل میشد که نهایتا کاملا آنتن رو از دست دادم حالا میخوام بدونم چیکار باید بکنم آیا کاری میشه کرد یانه اطلاعات زیر هم شاید به کمک شما بیاد تا بتونین من و راهنمایی کنید.
ورژن دستگاه 5.0.1
ورِن حال حاضر 5.1.1(9B206) از روی گوشی نوشتم
Modem Frimware 2.0.12
ممنون از توجه و حوصلتون
موفق باشید
کاشی

babak7610
29-06-2012, 08:41
با سلام
من به مشکلی بخوردم ممنون میشم من و راهنمایی کنید.
یک گوشی آیفون 4s یکی از بستگان برام از آمریکا اورد که لاک بود با مراجعه به یکی از دوستان که تو اینکار بود با استفاده از یک چیپ ست آنلاک شد ( تا اونجا که من میدونم)و قابل استفاده دو سه روز پیش به اشتباه نرم افزارش رو آپدیت کردم ( به 5.1.1) و از اونموقع چند بار آنتنش قطع شد وهر بار با ری استارت کردن دوباره وصل میشد که نهایتا کاملا آنتن رو از دست دادم حالا میخوام بدونم چیکار باید بکنم آیا کاری میشه کرد یانه اطلاعات زیر هم شاید به کمک شما بیاد تا بتونین من و راهنمایی کنید.
ورژن دستگاه 5.0.1
ورِن حال حاضر 5.1.1(9B206) از روی گوشی نوشتم
Modem Frimware 2.0.12
ممنون از توجه و حوصلتون
موفق باشید
کاشی

سلام...دوست عزیز تنها راه برای آنلاک 4s شما فعلاً گیوی کارت هست همین ...اگر تهرانید به مراکزی که این خدمات رو برای ایفون انجام میدند مراجعه کنید (مانند مرکز کامپیوتر پایتخت..) ضمنا به این سایت (http://gevey.ir/) هم مراجعه کنید فروش داره و میتونید ازش کمک بگیرید...موفق باشید:53:

kashi
29-06-2012, 14:33
سلام...دوست عزیز تنها راه برای آنلاک 4s شما فعلاً گیوی کارت هست همین ...اگر تهرانید به مراکزی که این خدمات رو برای ایفون انجام میدند مراجعه کنید (مانند مرکز کامپیوتر پایتخت..) ضمنا به این سایت (http://gevey.ir/) هم مراجعه کنید فروش داره و میتونید ازش کمک بگیرید...موفق باشید:53:
با سلام و تشکر
الان این کارت رو دارم و رو دستگاهم هست لطقا متن سوالم رو با دقت بخونید(البته با عرض معذرت) .
ممنون از لطف شما

babak7610
29-06-2012, 14:55
با سلام و تشکر
الان این کارت رو دارم و رو دستگاهم هست لطقا متن سوالم رو با دقت بخونید(البته با عرض معذرت) .
ممنون از لطف شما

سلام...دوست عزیزم بنده با اون قطعه سخت افزاری که برای انلاک و انتن دهی گوشیهای لاک هست کار نکردم که بدونم چه کارایی داره و مشکلاتش چیه...در مورد مسائل نرم افزاری گوشی سئوالی دارید درخدمتم و بهتره این جور موارد و مشکلات رو با فروشندگان و یا افراد اگاهی که به نرم افزار+ سخت افزار واردند در میون بزارید...موفق باشید...

kashi
30-06-2012, 00:44
سلام...دوست عزیزم بنده با اون قطعه سخت افزاری که برای انلاک و انتن دهی گوشیهای لاک هست کار نکردم که بدونم چه کارایی داره و مشکلاتش چیه...در مورد مسائل نرم افزاری گوشی سئوالی دارید درخدمتم و بهتره این جور موارد و مشکلات رو با فروشندگان و یا افراد اگاهی که به نرم افزار+ سخت افزار واردند در میون بزارید...موفق باشید...

با سلام و ارادت
چشم - ممنون از لطف شما
موفق باشید

pedy jakson
30-06-2012, 14:52
با سلام و تشکر از شما
من هنگام ساخت account اشتباها" در محلی که تاریخ تولد را باید وارد کنیم سنی را درج کردم که کمتر از سن قانونی و مجاز بود و حال هر چه سن درست را وارد میکنم دیگر اجازه ساخت نمی دهد
لطفا" راهنمایی بفرمایید که چه کنم
با تشکر مجدد

H@DI
30-06-2012, 15:01
بايد با يه ايميل ديگه بسازي

Morteza-DM
01-07-2012, 07:25
سلام
با تشکر

سلام...دوست عزیزم بعضی از قابلیتهای تلفن بطور پیش فرض رو سیستم عامل تعریف شده هست و نمیشه مقادیر و تنظیمات خاص اونها رو تغییر داد...مثل مواردی که شما ذکر کردید...برای این قبیل کارها (نشان دادن تماسهای ورودی و خروجی و غیره...) شما باید از برنامه های جانبی ساخته شده با عناوین مدیریت تماس استفاده نمایید...خودم برنامه ای رو نمی شناسم که با ایفون سازگار باشه و بهترین برنامه موجود در سیدیا بنام mobilelog رو هم که تست کردم باگ داشت و برای من درست کار نمیکرد (حالا میخواهید شما تست کنید شاید جواب بگیرید...) در مورد سئوال اخرتون هم جواب خیر هست...چون ios جاوا رو ساپورت نمیکنه و فعلا هم هیچ بانکی نرم افزار تایید شده و هماهنگ با سیستم عامل ios رو منتشر نکرده...موفق باشید
دوست عزیز
برنامه CallLogPro نیاز شما رو برآورده میکنه از سدیا بنصبید تا 500 روز ذخیره میشه :113:

masoud391
02-07-2012, 07:31
من وقتي از نرم افزار skype استفاده ميكنم فقط تصوير خودم رو دارم و تصوير مخاطب رو ندارم براي فعال سازي اون چه كاركنم ؟

Maziar
02-07-2012, 15:01
سلام
آقا ما بعد از کلی گوشی بازی دیگه رفتیم سراغ آیفون

حالا چند تا سوال دارم در موردش

جیلبریک چیه ؟ و مثل چه چیزی میمونه توی گوشیهای غیز از آیفون؟
پارت نامبر کجا نوشته میشه و چه مزیتی داره؟
اپل ایفون 4س که الان هست آپدیت هم میاد براش؟
رام هم میشه روش نصب کرد مثل گوشیهای اندرویدی؟
اگه ایفون 5 بیاد سیستم عاملی که روی ایفن 4س هست رو میشه به مال ایفون 5 ارتقاع داد؟
جریان بلوتوثش چیه و چجوری فعال میشه؟
کارهایی مثل جیلبریک و بلوتوث و رام و آپدیت و خیلی چیز ها که قیمت هنگفتی تو بازار دارند برای فعال کردنشون رو خودمون میتونیم انجام بدیم؟

شرمنده خیلی سوال کردم

babak7610
02-07-2012, 19:58
من وقتي از نرم افزار skype استفاده ميكنم فقط تصوير خودم رو دارم و تصوير مخاطب رو ندارم براي فعال سازي اون چه كاركنم ؟

سلام....دوست عزیز در این تایپیک سئوالات و مشکلات مربوط به سیستم عامل و مسائل مربوط به کار با خود دیوایس مطرح میشه نه نرم افزارهای جانبی ساخته شده که تعدادشون از موهای بنده هم بیشتره...! منتها محض اطلاع جنابعالی :1-اولا اسکایپ تو ایران بلوک شده هست ...2-برای استفاده هر دو طرف باید اخرین نسخه (http://download.pandaapp.com/ios-iphone-ipad-app/skype-4.0.1325-id23330.html) اونو نصب داشته باشند و تنظیمات پیش فرضش رو دستکاری نکرده باشند...موفق باشید

babak7610
02-07-2012, 20:41
سلام
آقا ما بعد از کلی گوشی بازی دیگه رفتیم سراغ آیفون

حالا چند تا سوال دارم در موردش

جیلبریک چیه ؟ و مثل چه چیزی میمونه توی گوشیهای غیز از آیفون؟
پارت نامبر کجا نوشته میشه و چه مزیتی داره؟
اپل ایفون 4س که الان هست آپدیت هم میاد براش؟
رام هم میشه روش نصب کرد مثل گوشیهای اندرویدی؟
اگه ایفون 5 بیاد سیستم عاملی که روی ایفن 4س هست رو میشه به مال ایفون 5 ارتقاع داد؟
جریان بلوتوثش چیه و چجوری فعال میشه؟
کارهایی مثل جیلبریک و بلوتوث و رام و آپدیت و خیلی چیز ها که قیمت هنگفتی تو بازار دارند برای فعال کردنشون رو خودمون میتونیم انجام بدیم؟

شرمنده خیلی سوال کردم

سلام...سیستم عامل اپل بنام ios محدودیتهای فراوانی در زمینه های مختلف داره..جیلبریک یه نوع هک گوشی هست که به شما اجازه می دهد هر نرم افزاری که برای دستگاه شما ارائه شده بروی آن نصب کنید ، پوسته و ظاهر دلخواه خود را داشته باشید و به فایل های سیستمی دسترسی داشته باشید ، خلاصه هر بلایی می خواهید سر دستگاه خود بیاورید....پارت نامبر یه عدده که نشون میده گوشی شما براساس سفارش کدوم کشور یا اپراتور ساخته شده ..ضمنا پارت نامبرها نشون دهنده لاک یا انلاک بودن دیوایس نیز هستند...پارت نامبرگوشی شما در پشت جعبه آیفون موجوده...همچنین از منوی setting--->general--->about--->model قابل دسترسی میباشد که مبنای تشخیص درکل پشت جعبه میباشد...در مورد رام و این جور داستانها هم خدمت شما عرض کنم که همون طور که ذکر کردید برای گوشیهای اندرویدی هست نه ایفون...کلا حواشی و مسائل این گوشی کاملا مجزا از بقیست و یه وسیله متفاوته...!سیستم عامل اپل رو تمام دیوایسهاش فعلا یکیه و اگر ایفون 6 هم بیاد تا حدودی قبلیها رو ساپورت میکنه...! بلوتوثش هم جریان خاصی نداره...گوشیتون رو جیلبریک میکنید...بعد باید برید از جایی (مثل این سایت (http://irancydia.com/) )لیسنس قانونی برنامش رو بخرید ..چون برنامش رایگان نیست که فرتی نصب کنید..! در مورد سئوال اخرتون هم جواب بله هست...تمام مسائل نرم افزاری این گوشی رو خودتون میتونید انجام بدید(از قبیل نصب انواع نرم افزارها-اپدیت فریمور و ریستور و غیره..)...به شرطی که چند روزی واقعا با حوصله وقت بزاریدو با کمک سایتهای تخصصی با نکات مهم و اموزشهای ابتدایی مقداری اشنا بشید و راه بیوفتید...کف کردم بس که تایپ کردم .!!:icon_pf (21):موفق باشید

danesh
07-07-2012, 16:10
سلام
دوستان من يه فيلم گرفتم با گوشيم بعدش ميخواستم كات كنم تو لبتابم حالا نه تو لبتاب دارم نه تو گوشي راهي هست كه برشگردونم؟؟؟؟؟؟

babak7610
07-07-2012, 17:47
سلام
دوستان من يه فيلم گرفتم با گوشيم بعدش ميخواستم كات كنم تو لبتابم حالا نه تو لبتاب دارم نه تو گوشي راهي هست كه برشگردونم؟؟؟؟؟؟

سلام...دوست عزیز درصد برگشتش با شرایط ذکر شده کمه...منتها یه راهی رو معرفی میکنم شاید بتونه بهتون کمک کنه...برنامه ifunbox یه گزینه واسه ریکاوری ویدیو و موزیک داره ...یه تستی بکن شاید ویدیو رو برگردوند...موفق باشی...

آموزش کامل برنامه ifunbox به زبان ساده+عکس (http://sat.kr.tc/showthread.php?t=604175)

http://pic2.nl/images/snap2sds.jpg

marlin
09-07-2012, 13:38
ممنون میشم منو راهنمایی کنم
من 10 ماه پیش یه Iphone 4 /32 گرفتم که چند روز پیشم روش 5.1.1 رو گداشتم و خیلی هم تمیزه حالا به سرم زده با Galexy note نو عوضش کنم بنظر شما این کار رو بکنم و ممنون میشم یه مقایسه سخت افزاری و تکنولوژی رو برام بکنید

babak7610
09-07-2012, 17:28
من 10 ماه پیش یه Iphone 4 /32 گرفتم که چند روز پیشم روش 5.1.1 رو گداشتم و خیلی هم تمیزه حالا به سرم زده با Galexy note نو عوضش کنم بنظر شما این کار رو بکنم و ممنون میشم یه مقایسه سخت افزاری و تکنولوژی رو برام بکنید

سلام....دوست عزیز برای مشاوره بهتره ازین تایپیک (http://sat.kr.tc/showthread.php?t=340575) کمک بگیرید.. مقایسه میان این گوشیها سخته چون هر کدوم ویژگیهایی خاص خودشون رو دارند ..سامسونگ مورد نظرتون حداقل یکسال بعد از ایفون 4 معرفی شده و مطمعنا از نظر اعداد سخت افزاری از ایفون برتره....ولی توجه داشته باشید همیشه سخت افزار مطلوب و ارمانی جهت انتخاب نیست...! سیستم عامل قدرتمند ios + بانک نرم افزاری عظیمش + سایز و دیزاین و کیفیت ایفون ممکنه شمارو تو در انتخابتون دچار شک کنه...! بیشتر ازین نمیگم و بهتره از تایپیک ذکر شده کمک بگیرید...این سایت (http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/samsung-galaxy-note-vs-iphone-4-which-is-best-1008681) هم مقایسه ای گذاشته...موفق باشید

majid5325
24-07-2012, 19:05
بابک جان سلام

راستش من از وقتی گوشیم رو جیل کردم یه مشکلی پیدا کردم و اونم اینه که اکثر مواقع wifi گوشیم خود به خود قطع میشه با اینکه wifi هم روشنه و بعضی مواقع خودش درست میشه و بعضی مواقع گوشی رو که خاموش و روشن میکنم درست میشه ... خلاصه خیلی خسته کننده شده این مشکل ...
ممنون میشم ازت راهنمائیم کنی چکارش کنم درست بشه

babak7610
24-07-2012, 22:38
بابک جان سلام

راستش من از وقتی گوشیم رو جیل کردم یه مشکلی پیدا کردم و اونم اینه که اکثر مواقع wifi گوشیم خود به خود قطع میشه با اینکه wifi هم روشنه و بعضی مواقع خودش درست میشه و بعضی مواقع گوشی رو که خاموش و روشن میکنم درست میشه ... خلاصه خیلی خسته کننده شده این مشکل ...
ممنون میشم ازت راهنمائیم کنی چکارش کنم درست بشه

سلام...مجید جان اول اینکه اگر از سیدیا نسخه کرک شده برنامه airblue sharing رو نصب کردی اونو از رو گوشیت پاک کن چون رو عملکرد وای فای گوشیت تاثیر منفی میزاره و باعث اختلال کارکردش میشه ....دوم اینکه از سیدیا دو برنامه wifi booster و tcp optimizer رو نصب کن ...تا حدودی wifi گوشیت رو تقویت میکنه....راه اخر هم ریستور مجدد گوشیت هست ...اگر با هر کدوم ازین راهنمایی های نرم افزاری مشکلت حل نشد متاسفانه ممکنه از نظر سخت افزاری قطعه وای فای گوشیت ایراد پیدا کرده باشه....موفق باشی

MOEIN
25-07-2012, 11:03
سلام
گوشی من چند روزه خیلی زود شارژ خالی میکنه مثلا دیشب با شارز97 درصد خوابیدم صبح که بیدار شدم شارژ60 درصد بود چند روزیه اینجور شده گوشی اپل 4 اس
با تشکر

vsat1
25-07-2012, 11:18

بیا من از تو خریدارم برادر،گلکیس بگیر خوبه مدل S3

babak7610
25-07-2012, 17:11
سلام
گوشی من چند روزه خیلی زود شارژ خالی میکنه مثلا دیشب با شارز97 درصد خوابیدم صبح که بیدار شدم شارژ60 درصد بود چند روزیه اینجور شده گوشی اپل 4 اس
با تشکر

سلام...دوست عزیز خالی شدن شارژ گوشی به عوامل زیادی بستگی داره...اگر از سالم بودن باطریتون مطمئنید به شما توصیه میکنم مطالب مفید ذکر شده در این لینک (http://iapplecenter.com/%D8%B0%D8%AE%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B7%D9%88%D9%84-%D8%B9%D9%85%D8%B1-%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86/) رو با دقت مطالعه و اجرا نمایید...اگر هم برنامه ای رو از سیدیا به تازگی نصب کردید بهتره یکبار پاکش کنید و ببینید تو نگهداری شارژتون تاثیر میزاره یا نه...در اخر اگر مشکلتون حل نشد یکبار گوشیتون رو مجددا ریستور نمایید....موفق باشید...

MOEIN
25-07-2012, 19:25
سلام...دوست عزیز خالی شدن شارژ گوشی به عوامل زیادی بستگی داره...اگر از سالم بودن باطریتون مطمئنید به شما توصیه میکنم مطالب مفید ذکر شده در این لینک (http://iapplecenter.com/%D8%B0%D8%AE%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B7%D9%88%D9%84-%D8%B9%D9%85%D8%B1-%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86/) رو با دقت مطالعه و اجرا نمایید...اگر هم برنامه ای رو از سیدیا به تازگی نصب کردید بهتره یکبار پاکش کنید و ببینید تو نگهداری شارژتون تاثیر میزاره یا نه...در اخر اگر مشکلتون حل نشد یکبار گوشیتون رو مجددا ریستور نمایید....موفق باشید...
سلام
بابک جان من دو ماه پیش این گوشی رو گرفتم پس فکر کنم باطریش سالمه
از دو روز پیش این مشکل برام پیش اومده لعنتی:14:
ریستو چجوری کنم داداش؟

amirpipingi
25-07-2012, 21:16
با عرض پوزش من دیروز یه اپل آیدی با برنامه iTunes ساختم (روی کامپیوتر و طبق راهنمایی جناب بابک) ... آیا این اپل آیدی روی گوشی اپل و برنامه iStore و iTunes گوشی 4s جواب می ده؟ ... اگر نه چه راهی واسه ساخت و کارکردش روی موبایل پیشنهاد می کنید؟ ... ممنونم

Morteza-DM
26-07-2012, 10:00
با عرض پوزش من دیروز یه اپل آیدی با برنامه iTunes ساختم (روی کامپیوتر و طبق راهنمایی جناب بابک) ... آیا این اپل آیدی روی گوشی اپل و برنامه iStore و iTunes گوشی 4s جواب می ده؟ ... اگر نه چه راهی واسه ساخت و کارکردش روی موبایل پیشنهاد می کنید؟ ... ممنونم
بله میتونید استفاده کنید .

babak7610
26-07-2012, 15:50
سلام
بابک جان من دو ماه پیش این گوشی رو گرفتم پس فکر کنم باطریش سالمه
از دو روز پیش این مشکل برام پیش اومده لعنتی:14:
ریستو چجوری کنم داداش؟

سلام...معین جان اگر دیوایستون انلاکه و دردسرساز نیست از طریق اموزشی که تو تایپیک زیر قرار دادم میتوانید گوشیتون رو ریستور نماید...فقط مطالب رو با دقت بخون و اجرا کن....موفق باشی...

آموزش کامل ریستور iOS (http://sat.kr.tc/showthread.php?goto=newpost&t=614664)

ALI_254
27-07-2012, 08:40
سلام
نمی دونم میشه سوالات آی پد هم اینجا پرسید یا نه؟
من یه آی پد 2 دارم وقتی فابل deb روش میریزم آیکنش نو منو نمیاد؟
واسه نصب هم چند روش امتحان کردم ولی جواب نداد

mehdiest
27-07-2012, 13:52
سلام ببخشید میدونم اینجا جای سوالم نیس ولی محلی واسش پیدا نکردم.

میخواستم بدونم سایتی هست که اپ و گیم های کرک شده مک او اس رو رایگان قرار داده باشه؟ متاسفانه هرچی هست واسه آیفون و آیپد و.. هست

ممنونم

babak7610
27-07-2012, 14:59
سلام
نمی دونم میشه سوالات آی پد هم اینجا پرسید یا نه؟
من یه آی پد 2 دارم وقتی فابل deb روش میریزم آیکنش نو منو نمیاد؟
واسه نصب هم چند روش امتحان کردم ولی جواب نداد

سلام...دوست عزیز اول ازنحوه نصب درست فایلهای dep خود مطمئن بشید ..در درجه دوم برنامه هایی که از طریق سیدیا به هر نحوی نصب میشند معمولا ایکون تو صفحه اصلی نمیسازند بلکه اکثرشون ایکون و تنظیماتشون مانند عکس زیر در قسمت settings دیوایس قرار میگیره...موفق باشید...

http://pic2.nl/images/img0578.jpg

سلام ببخشید میدونم اینجا جای سوالم نیس ولی محلی واسش پیدا نکردم.

میخواستم بدونم سایتی هست که اپ و گیم های کرک شده مک او اس رو رایگان قرار داده باشه؟ متاسفانه هرچی هست واسه آیفون و آیپد و.. هست

ممنونم

سلام...دوست عزیز یه کم تونت بگردی سایتهای مربوطه رو پیدا میکنی...یا میتوانید به قسمت مک فرومهای تخصصی مفید مانند این فروم (http://www.i-phone.ir/forums/forum64.html) مراجعه نمایید....موفق باشید

DaN!aL
27-07-2012, 15:11
سلام بابک خان در هنگام جیلبریک نسخه 5.1.1 در اواسط کار کلوس د پروگرام میده مشکل از کجاست

zandi_gem
27-07-2012, 19:27
با سلام و خسته نباشید طریقه ذخیره shsh را میخواستم

babak7610
27-07-2012, 20:54
سلام بابک خان در هنگام جیلبریک نسخه 5.1.1 در اواسط کار کلوس د پروگرام میده مشکل از کجاست

سلام....دوست عزیز در هنگام جیلبریک معمولا هیچ مشکلی پیش نمیاد... کافیه طبق اموزشهای موجود در لینک زیر دیوایس خود را جیلبریک نمایید... درصورتی که با جیلبرک نشدن مواجه شدین قفل دستگاه را در حالت Never تنظیم کنید ...اگر جواب نداد ممکنه ویندوز شما مشکل داشته باشه با یک کامپیوتر دیگه این کارو انجام بدید...موفق باشی

آموزش جیلبرک آنتدر iOS 5.1.1 در آیفون با 4.Absinthe 2.0 (مک ، ویندوز ، لینوکس) (http://sat.kr.tc/showthread.php?t=603033)

با سلام و خسته نباشید طریقه ذخیره shsh را میخواستم

سلام....شما برای ذخیره كردن SHSH دو راه دارید :
الف - از سرور سیدیا استفاده كنید كه این كار بسیار راحت می باشد ...فقط کافیه بعد از جیلبریک گوشیتون توسط فای وای به نت متصل باشه ...یکبار وارد سیدیا بشید... سیدیا خودش به صورت اتوماتیك این كار را انجام می دهد(به شرطی كه هنگامی كه سیدیا را برای اولین بار باز كردید آن را از انجام این كار منع نكنید...)بعد از ذخیره شدن SHSH هر ورژنی در سیدیا در بالای صفحه ورژن SHSH blob به صورت سبز نوشته می شود و فایل شما در سرور سیدیا برای مواقع نیاز ذخیره میشود...

ب - ذخیره كردن SHSH blob در هارد PC به وسیله برنامه Tiny Umbrella یا iFaith كه پس از دانلود و اجرای این برنامه ها می توانید حباب SHSH را در هارد ذخیره كنید...از طریق لینک زیر میتوانید طریقه ذخیره این فایل رو یاد بگیرید...اینم یه ویدیوی اموزشی ساده (http://www.dl.i-clarified.ir/download/Save%20SHSH_%28www.i-Clarified.ir%29.rar) برای نحوه کار با این برنامه...

ذخیره کردن shsh و دانگرید کردن با Tinyumbrella (http://www.i-phone.ir/forums/thread58997.html)

DaN!aL
27-07-2012, 20:57
سلام....دوست عزیز در هنگام جیلبریک معمولا هیچ مشکلی پیش نمیاد... کافیه طبق اموزشهای موجود در لینک زیر دیوایس خود را جیلبریک نمایید... درصورتی که با جیلبرک نشدن مواجه شدین قفل دستگاه را در حالت Never تنظیم کنید ...اگر جواب نداد ممکنه ویندوز شما مشکل داشته باشه با یک کامپیوتر دیگه این کارو انجام بدید...موفق باشی

آموزش جیلبرک آنتدر iOS 5.1.1 در آیفون با 4.Absinthe 2.0 (مک ، ویندوز ، لینوکس) (http://sat.kr.tc/showthread.php?t=603033)

بابک جان مشکل از ویندوزه بیشتر...
ولی حالا مشکل اینه هیچ سیستم دیگه ای گوشیو نمیشناسه و ایتونز هم مشکل رو از گوشی میدونه! ؟

babak7610
27-07-2012, 21:41
بابک جان مشکل از ویندوزه بیشتر...
ولی حالا مشکل اینه هیچ سیستم دیگه ای گوشیو نمیشناسه و ایتونز هم مشکل رو از گوشی میدونه! ؟

دوست عزیز ایفون گوشی نیست که به این راحتی ها مشکل پیدا کنه...جنابعالی باید حتما نسخه جدید ایتونز رو از پست اخر این تایپیک (http://sat.kr.tc/showthread.php?t=411306) دانلود و روی یک سیستم عامل سالم ویندوزی نصب نمایید..بعد مطمئن بشید که گوشیتون به حالت ریکاوری یا dfu نرفته باشه..(اطلاعات بیشتر این تایپیک (http://sat.kr.tc/showthread.php?t=587538))....در مرحله بعدی طبق اموزش این پست (http://sat.kr.tc/showthread.php?goto=newpost&t=614664) گوشیتون رو ریستور و جیلبریک نمایید .... با انجام مراحل فوق قطعا دیگه نباید ایرادهای پیشین رو داشته باشید..... البته بیشتر حدس میزنم شما در کار با گوشی یا جیلبریک درست عمل نمیکنید و یا کاری رو ناقص انجام میدید...اگر مشکلتون با وجود انجام صحیح مراحل بالا رفع نشد به مراکز خدماتی موبایل مراجعه نمایید..موفق باشید

amirpipingi
28-07-2012, 21:21
در قسمت مربوط به جیلبریک توضیحی در این مورد پیدا نکردم. ممکنه بگید جیلبریک چیه و کارش چیه؟ ... گوشی که تازه خریده شده باشه نیاز به جیلبریک داره؟ ... خوب وقتی برنامه iTunes و iStore هست و میشه با همونها کار کرد دیگه چه نیازی به چیز دیگه ای هست؟ ... درباره برنامه Cydia توضیحی نمیدید؟ ... ممنونم

babak7610
28-07-2012, 22:25
در قسمت مربوط به جیلبریک توضیحی در این مورد پیدا نکردم. ممکنه بگید جیلبریک چیه و کارش چیه؟ ... گوشی که تازه خریده شده باشه نیاز به جیلبریک داره؟ ... خوب وقتی برنامه iTunes و iStore هست و میشه با همونها کار کرد دیگه چه نیازی به چیز دیگه ای هست؟ ... درباره برنامه Cydia توضیحی نمیدید؟ ... ممنونم

جیلبریک چیست..؟ (http://sat.kr.tc/showthread.php?t=615113)
برنامه ای به نام سیدیا.. (http://sat.kr.tc/showthread.php?t=615110)

majid5325
29-07-2012, 15:08
سلام...مجید جان اول اینکه اگر از سیدیا نسخه کرک شده برنامه airblue sharing رو نصب کردی اونو از رو گوشیت پاک کن چون رو عملکرد وای فای گوشیت تاثیر منفی میزاره و باعث اختلال کارکردش میشه ....دوم اینکه از سیدیا دو برنامه wifi booster و tcp optimizer رو نصب کن ...تا حدودی wifi گوشیت رو تقویت میکنه....راه اخر هم ریستور مجدد گوشیت هست ...اگر با هر کدوم ازین راهنمایی های نرم افزاری مشکلت حل نشد متاسفانه ممکنه از نظر سخت افزاری قطعه وای فای گوشیت ایراد پیدا کرده باشه....موفق باشی

سلام
بابک خان من تو این پست 665 که راهنمائیم کرده بودی رفتم این airblue sharing رو که ریخته بودم رو پاک کردم و اون 2 تا برنامه رو هم که گفتی نصب کردم و گوشیم رو هم ریست کردم ... ولی حالا یه مشکل جدید پیدا کردم و اونم اینه که حالا گوشیه هیچ برنامه کرکی رو قبول نمیکنه و اجازه نصب نمیده بهم ... گوشیم رو حتی ریستور هم کردم ولی بازم درست نشد ... در ضمن من از برنامه آیتولز استفاده میکنم که قبل از ریست مشخصات کامل گوشی رو نشون میداد مثل اینکه region کدوم کشور هستش ولی الان نشون نمیده
ممنون میشم کمکم کنی چکار باید کنم

babak7610
30-07-2012, 13:35
سلام
بابک خان من تو این پست 665 که راهنمائیم کرده بودی رفتم این airblue sharing رو که ریخته بودم رو پاک کردم و اون 2 تا برنامه رو هم که گفتی نصب کردم و گوشیم رو هم ریست کردم ... ولی حالا یه مشکل جدید پیدا کردم و اونم اینه که حالا گوشیه هیچ برنامه کرکی رو قبول نمیکنه و اجازه نصب نمیده بهم ... گوشیم رو حتی ریستور هم کردم ولی بازم درست نشد ... در ضمن من از برنامه آیتولز استفاده میکنم که قبل از ریست مشخصات کامل گوشی رو نشون میداد مثل اینکه region کدوم کشور هستش ولی الان نشون نمیده
ممنون میشم کمکم کنی چکار باید کنم

سلام...مجید جان چرا سرخود کاری رو انجام میدید...؟؟! من کجای راهنماییم به شما گفتم که گوشی رو ریست کنید..؟؟! ریست کردن ایفون جیلبریک شده یعنی از بین بردن و ناقص کردن فایلهای سیستمی و ضروری هک...!!به هیچ عنوان نباید گوشی جیلبریکی رو ریست کنید...(مگر ریست نتورک یا کیبورد که چیزی رو حذف نمیکنه...) حالا با وضعیت فعلی دیوایس شما باید طبق راهنمایی که در پست #670 (http://sat.kr.tc/showpost.php?p=6823097&postcount=670) به دوستمون دادم عمل کنید...فقط نکته مهم یادتون باشه وقتی جیلبریک کردید ( که بهتره با Absinthe 2.0.4 انجام بدید) پس از اتمام جیلبریک سیدیا رو یکبار باز کنید و بزارید فایلهای مورد نیازش رو از طریق wifi دانلود کنه....کارش که تموم شد حتما از طریق منو سرچ سیدیا برنامه appsync +5 رو در گوشی نصب کنید که با ایتونز هماهنگ شه و براحتی بتونید برنامه های کرک شده رو بدون ارور و مشکل نصب کنید....موفق باشید....

majid5325
30-07-2012, 21:02
سلام...مجید جان چرا سرخود کاری رو انجام میدید...؟؟! من کجای راهنماییم به شما گفتم که گوشی رو ریست کنید..؟؟! ریست کردن ایفون جیلبریک شده یعنی از بین بردن و ناقص کردن فایلهای سیستمی و ضروری هک...!!به هیچ عنوان نباید گوشی جیلبریکی رو ریست کنید...(مگر ریست نتورک یا کیبورد که چیزی رو حذف نمیکنه...) حالا با وضعیت فعلی دیوایس شما باید طبق راهنمایی که در پست #670 (http://sat.kr.tc/showpost.php?p=6823097&postcount=670) به دوستمون دادم عمل کنید...فقط نکته مهم یادتون باشه وقتی جیلبریک کردید ( که بهتره با Absinthe 2.0.4 انجام بدید) پس از اتمام جیلبریک سیدیا رو یکبار باز کنید و بزارید فایلهای مورد نیازش رو از طریق wifi دانلود کنه....کارش که تموم شد حتما از طریق منو سرچ سیدیا برنامه appsync +5 رو در گوشی نصب کنید که با ایتونز هماهنگ شه و براحتی بتونید برنامه های کرک شده رو بدون ارور و مشکل نصب کنید....موفق باشید....

اخ اخ عجب اشتباهی کردم پس من ... راستش بابک البته من تو قسمت ریست Reset all settings رو زدم ... بابک جان حالا به نظرت چکار باید کنم ... لازمه یه بار دیگه جلبریک کنم یا دیگه ولش کنم همینطوری

The Captain
30-07-2012, 21:57
سلام

چجوری میشه رو آیپاد تاچ از فی لتر عبور کرد ؟ از طریق وای فای به اینترنت وصل میشم..

با تشکر

babak7610
30-07-2012, 23:06
اخ اخ عجب اشتباهی کردم پس من ... راستش بابک البته من تو قسمت ریست Reset all settings رو زدم ... بابک جان حالا به نظرت چکار باید کنم ... لازمه یه بار دیگه جلبریک کنم یا دیگه ولش کنم همینطوری

مجید جان کارایی که باید انجام بدی رو به طور کامل در پست پیش گفتم(90% کاری که باید انجام بدی تو تایپیک ریستور هست دیگه...! آموزش کامل ریستور iOS (http://sat.kr.tc/showthread.php?goto=newpost&t=614664)..!!)....محض اطلاع یکبار دیگه به طور خلاصه ..

1-دانلود فریمور 5.1.1 مربوط به گوشی خودت
2-نصب اخرین نسخه ایتونز روی کامپیوترت
3-ریستور گوشی
4-جیلبریک (بعد از جیلبریک هم اولین کاری که میکنی نصب +appsync 5

کل کارای بالا با اموزشهایی که قرار دادم نیم ساعت وقتتو نمیگیره ...پس چرا میترسی...؟؟! تازه یه حال اساسی هم گوشیت میکنه....مثل کامپیوتری که تازه روش ویندوز ریخته باشن ...!! موفق باشی

babak7610
30-07-2012, 23:34
سلام

چجوری میشه رو آیپاد تاچ از فی لتر عبور کرد ؟ از طریق وای فای به اینترنت وصل میشم..

با تشکر

سلام....دوست عزیز درباره ایپاد تاچ فکر نکنم فرقی با ایفون داشته...کافیه یه اکانت چیز پی ان داشته باشید و در دیوایس خود مطابق زیر ست کنید یا از مرورگری که تو این پست (http://sat.kr.tc/showthread.php?t=591595) معرفی کردم استفاده کنید...موفق باشید

از روی دستگاه خود به آدرس زیر بروید :

Tap Settings ~~> General ~~> Network ~~> V_P_N ~~> Add V_P_N Configuration

گزینه pptp را انتخاب نمایید و سایر تنظیمات آن را مطابق زیر انجام دهید :

Server : آی پی آدرس سرور
Account : نام کاربری اکانت
RSA SecurID : OFF
Password : رمز عبور اکانت
encryption level:auto
Send all traffic : ON

saman_sunboy
31-07-2012, 14:14
سلام تروخدا كمك كنيد.ايفون ورژن 2.2.1 (5h11) نرمافزار انلاك وجيلبرينك چيه وبايد چيكار كنم

majid5325
31-07-2012, 18:38
سلام تروخدا كمك كنيد.ايفون ورژن 2.2.1 (5h11) نرمافزار انلاك وجيلبرينك چيه وبايد چيكار كنم

شما اگه یه کم دقت کرده بودی بابک عزیز تو پست 672 لینک مربوط به جیلبریک چیست رو برای یکی دیگه از دوستان گذاشته بود .... شما هم میتونی بری به اون لینک و کامل اون تاپیک رو مطالعه کنی
ولی در کل ساده و کوتاه اگه بخوام بگم هک گوشی ایفون رو برای اینکه اکثر برنامه های کرک شده رو بشه روش نصب کرد بهش جیلبریک میگند

saman_sunboy
01-08-2012, 09:37
اينو منم ميدونم دوست عزيز ولي هرچي گشتم نتونستم بفهمم كه گوشي من با اين ورژن چه برنامه ايي رو براي جلبريك يا انلوك ميخواد من هنوز نفهميدم گوشيم چه مدلي واي به حال بقيش

majid5325
01-08-2012, 19:55
سلام بابک جان

راستش من یه مشکلی دارم با این قندشکن گوشیم و اونم اینه تو قسمت تنظیمات طبق راهنمائیت جلو رفتم ولی هر کاری میکنم این پیغام Authentication Failed رو میده و هر چی هم بالا و پائین میکنم نمیشه و جواب نمیگیرم ... 2 تا عکس از تنظیمات هم میذارم

ممنون میشم بگی مشکل از چیه

babak7610
01-08-2012, 21:26
سلام بابک جان

راستش من یه مشکلی دارم با این قندشکن گوشیم و اونم اینه تو قسمت تنظیمات طبق راهنمائیت جلو رفتم ولی هر کاری میکنم این پیغام Authentication Failed رو میده و هر چی هم بالا و پائین میکنم نمیشه و جواب نمیگیرم ... 2 تا عکس از تنظیمات هم میذارم

سلام...مجید جان اولا پ روکسی یا سرویس ساکس تو ایفون با محدودیتهای شبکه ایران کار نمیکنه(عکس دومی که گذاشتی ..!).فقط از طریق چیز پی ان میتونید ار اینترنت بدون محدودیت در ایفون استفاده کنید ..).پس بهتره یکبار کانکشنی رو که ساختی کلا پاک کنی(delete v_pn ) و در قسمت پ روکسی هیچ تنظیمی رو قرار ندی و رو حالت off باشه...بعد ازکارکرد صحیح اکانت سرویس چیز پی ان خریداری شده خود مطمئن باشید(بهترین و ساده ترین راه اینه که با کامپیوتر خود تستش کنید) ... بعد باید برید قسمت pptp و مشخصات اکانت خود را وارد نمایید ...بهتره ایتم encryption level رو هم به حالت auto بزارید...اگر وصل شدید که هیچی وگرنه ممکنه سرور چیز پی ان شما با گوشیتون هماهنک نباشه ...از یه جای دیگه خرید کنید ( فروشندگان معتبر معمولا به خریداران ip های مختلفی برای کانکت شدن میدن و محدود به یک سرور نیستند...) موفق باشی

http://ntpc.net46.net/photos/a996ecc8065d.jpghttp://ntpc.net46.net/photos/166b57d19537.jpg

BABAK
03-08-2012, 03:02
من گوشیم 3gs 4.1.1 iphone هستش امشب شارژش تموم شد و خاموش شد الان که میزنم تو شارژ میگه باید به iTunes وصلش کنی وقتیم وصل میکنم و iTunes رو باز میکنم میزنه باید قبل اینکه بتونی با iTunes کار کنی گوشیت باید restore بشه وقتیم میزنم restore کنه همراش میخواد ورژنشم آپدیت کنه و چون من گوشیم Unlock Factory نیست اینطوری به مشکل میخورم و آنتنم میره گفتم ببِینم مشکل کجاست تا چند روز پیش درست بود ولی الان به این مشکل خورد .:17:

leilash
04-08-2012, 19:36
دوست عزیز شما به راحتی میتونین گوشیتونو ریستور کنین به ورژن 5.1.1 آنلاک و جیلبریک واسه این ورژن اومده... خودم تست کردم رو 3جی اس لاک...

DaN!aL
04-08-2012, 19:41
با سلام قصد فروش گوشیمو دارم ولی قبلش میخوام اطلاعاتو از رویه گوشی بردارم مثل پیام ها و... ایا این امکان امکان پذیره و سپس میشه به گوشی دیگه( ایفون) قرار داد؟ چگونه؟
با سپاس

DaN!aL
06-08-2012, 19:47
با سلام قصد فروش گوشیمو دارم ولی قبلش میخوام اطلاعاتو از رویه گوشی بردارم مثل پیام ها و... ایا این امکان امکان پذیره و سپس میشه به گوشی دیگه( ایفون) قرار داد؟ چگونه؟
با سپاس
و همچنان بعد از دو روز در انتظار جواب.....

pipo4713
06-08-2012, 20:11
و همچنان بعد از دو روز در انتظار جواب.....

سلام
شما اول نرم افزار آیتونز رو نصب میکنید اگر هم که داشته باشید چه بهتر و بعد گوشی رو با باکابل
یو اس بی وصل میکنید تا آیتونز بشناسه بد صبر میکنید تا کارش تمام شود بعد برای اطمینان روی شکل گوشی که در منو سمت چپ هستش کلیک سمت راست میکنید و روی بک آپ میزنید صبر میکنید و تمام اطلاعات مهم شما روی کامپیوتر ذخیره شده است بعد از خرید گوشی دیگر همین کار را میکنید فقط این بار بجای بک آپ روی گزینه ریستور میزنید کلیه اطلاعات شما به گوشی بعدی منتقل خواهد شد. ( http://www.apple.com/itunes ) این لینک برای دانلود هستش

MOEIN
09-08-2012, 00:54
سلام
میخواستم بدونم چجوری کانکشن وی پی ان pptp روی گوشی ایوفن4 اس بسازم یا نصب کنم
من ایدی و پسورد رو تو ایتونز برا گوشیم ساختم میخواستم بدونم چجور باید استفاده کنم و کجا؟
از کج باید برنامه بگیرم؟اگه برنامه بگیرم این برنامه هایی که فروشنده ریخته پاک میشه با اینکه من از این برنامه هایی که ریخته فقط فارسی میکنه استفاده میکنم و چراغ قوه:4:
ممنون میشم راهنماییم کنید

vsat1
09-08-2012, 11:12
درود:
نرم افزار همراه بانک تجارت نسخه اندروید
http://popak.persiangig.com/software/Mobil%20Bank/tejarat/Tejarat.rar

MOEIN
09-08-2012, 14:48
سلام....دوست عزیز درباره ایپاد تاچ فکر نکنم فرقی با ایفون داشته...کافیه یه اکانت چیز پی ان داشته باشید و در دیوایس خود مطابق زیر ست کنید یا از مرورگری که تو این پست (http://sat.kr.tc/showthread.php?t=591595) معرفی کردم استفاده کنید...موفق باشید

از روی دستگاه خود به آدرس زیر بروید :

Tap Settings ~~> General ~~> Network ~~> V_P_N ~~> Add V_P_N Configuration

گزینه pptp را انتخاب نمایید و سایر تنظیمات آن را مطابق زیر انجام دهید :

Server : آی پی آدرس سرور
Account : نام کاربری اکانت
RSA SecurID : OFF
Password : رمز عبور اکانت
encryption level:auto
Send all traffic : ON

سلام بابک جان

سلام...مجید جان اولا پ روکسی یا سرویس ساکس تو ایفون با محدودیتهای شبکه ایران کار نمیکنه(عکس دومی که گذاشتی ..!).فقط از طریق چیز پی ان میتونید ار اینترنت بدون محدودیت در ایفون استفاده کنید ..).پس بهتره یکبار کانکشنی رو که ساختی کلا پاک کنی(delete v_pn ) و در قسمت پ روکسی هیچ تنظیمی رو قرار ندی و رو حالت off باشه...بعد ازکارکرد صحیح اکانت سرویس چیز پی ان خریداری شده خود مطمئن باشید(بهترین و ساده ترین راه اینه که با کامپیوتر خود تستش کنید) ... بعد باید برید قسمت pptp و مشخصات اکانت خود را وارد نمایید ...بهتره ایتم encryption level رو هم به حالت auto بزارید...اگر وصل شدید که هیچی وگرنه ممکنه سرور چیز پی ان شما با گوشیتون هماهنک نباشه ...از یه جای دیگه خرید کنید ( فروشندگان معتبر معمولا به خریداران ip های مختلفی برای کانکت شدن میدن و محدود به یک سرور نیستند...) موفق باشی

http://ntpc.net46.net/photos/a996ecc8065d.jpghttp://ntpc.net46.net/photos/166b57d19537.jpg

سلام
بابک جان من هم دقیقا همینکاری که برای مجید توضیح داده بودی برا تنظیم وی پی ان کردم ولی با همین مشکل مجید مواجه شدم در حالی که اکانت وی پی انم رو کامپیوتر مشکلی نداره و مال سرور امریکاست چون ایدی اپل رو با همین اکانت تونستم بسازم بنظرتون مشکل چیه
با تشکر

majid5325
09-08-2012, 18:52
سلام
بابک جان من هم دقیقا همینکاری که برای مجید توضیح داده بودی برا تنظیم وی پی ان کردم ولی با همین مشکل مجید مواجه شدم در حالی که اکانت وی پی انم رو کامپیوتر مشکلی نداره و مال سرور امریکاست چون ایدی اپل رو با همین اکانت تونستم بسازم بنظرتون مشکل چیه
با تشکر

معین اولا همونطور که بابک توضیح داده بود باید حتما از v...p...n... استفاده کنی و با پروکسی نمیشه و دوم اینکه حتما این اکانت که تهیه میکنی باید معتبر باشه ... من از جای دیگه همونطور که بابک گفته بود خریدم خیلی راحت هم روی گوشیم کار کرد ... لینک ادرسش رو برات میزارم خواستی از همون جا تهیه کن ضمن اینکه یه لینک اموزش خوب هم گذاشته به همراه اکانت تست ....

http://vmsite.in/test-vpn.php

http://vmsite.in/tutorials.php?os=Ios&port=PPTP

MOEIN
11-08-2012, 19:01
دوست عزیز
برنامه CallLogPro نیاز شما رو برآورده میکنه از سدیا بنصبید تا 500 روز ذخیره میشه :113:
دوست گرامی تو سدیا پیداش نکردم تو اپل استور هم پولی بود

bm_mehran
11-08-2012, 19:16
دوست گرامی تو سدیا پیداش نکردم تو اپل استور هم پولی بود

ببین معین جان . شما برای اینکه از داخل سایدیا برنامه مورد نظرت رو پیدا کنی حتما حتما نیاز هست که سورسهای اصلی رو اضافه کنی . این برنامه داخل سورس bigboss و xsellize وجود داره . تا شما سورسهای درست رو اضافه نکنی برنامه ای هم برای پیدا کردن وجود نداره .

2hid
18-08-2012, 03:15
با سلام...
گوشی 3gs دارم...2-3 روزی میشه وقتی میخوام دوربین گوشی را باز کنم...روی شاتر گیر میکنه..و باز نمیشه...!گوشی ریست و ریستوری کردم...ورژن 5.1.1 می باشد.!
گوشی ضربه و هیچ اتفاقی براش نیوفتاده...علت چیه؟آیا باید دوربین تعویض کنم؟آیا خودم میتونم این کار را انجام بدم؟

babak7610
18-08-2012, 17:07
با سلام...
گوشی 3gs دارم...2-3 روزی میشه وقتی میخوام دوربین گوشی را باز کنم...روی شاتر گیر میکنه..و باز نمیشه...!گوشی ریست و ریستوری کردم...ورژن 5.1.1 می باشد.!
گوشی ضربه و هیچ اتفاقی براش نیوفتاده...علت چیه؟آیا باید دوربین تعویض کنم؟آیا خودم میتونم این کار را انجام بدم؟

سلام...دوست عزیز تنها راه باقی مونده اینه که یکبار گوشیتون رو ریستور کنید...اگر درست نشد احتمالا مشکل سخت افزاری دارید...

2hid
18-08-2012, 17:21
سلام...دوست عزیز تنها راه باقی مونده اینه که یکبار گوشیتون رو ریستور کنید...اگر درست نشد احتمالا مشکل سخت افزاری دارید...

ممنونم....مشکل سخت افزاری بود...یکی از پایه های مسی وصل شده به دوربین شکسته یود!:icon_pf (34):
تعمیر کار میگفت بر اثر ضربه است...ولی بعید میدونم!...در هر صورت درست شد..ممنون:15::icon_pf (54):

lion-man
18-08-2012, 17:31
سلام.
جناب بابک من 4s دارم که نرم افزاره سیدیا هم توش نصبه.
من با pc نرم افزار viber رو دانلود کردم تو pc حالا میخوام توسط itunes بریزم تو گوشیم.
پسوند فایل هم ipa هستش و موقعه نصب ارور میده و failed میزنه.
ورژن گوشیمم 5.1.1 هست.
ممنون میشم اگر بطور کامل منو راهنمایی بفرمایید.
با تشکر

babak7610
18-08-2012, 18:05
سلام.
جناب بابک من 4s دارم که نرم افزاره سیدیا هم توش نصبه.
من با pc نرم افزار viber رو دانلود کردم تو pc حالا میخوام توسط itunes بریزم تو گوشیم.
پسوند فایل هم ipa هستش و موقعه نصب ارور میده و failed میزنه.
ورژن گوشیمم 5.1.1 هست.
ممنون میشم اگر بطور کامل منو راهنمایی بفرمایید.
با تشکر

سلام...دوست عزیزم بعضی از نرم افزارها ممکنه برای نصب همیشه نیاز به نسخه جدید داشته باشند و در صورتی که نسخه قدیمی یا ناهماهنگ با گوشیتون باشه این مشکلات پیش میاد....ویبر نرم افزار رایگانی هست که به دو صورت موجوده ....اولی کرک شده هست که تو این تایپیک معرفی کردم ( با Viber تماس تلفنی رایگان داشته باشید..) (http://sat.bg.tc/showthread.php?t=612615)اگر این نسخه نصب شد که هیچی وگرنه مجبورید نسخه دومی و جدیدتر (2.2.0 ) رو از app store با استفاده از برنامه ایتونز و داشتن اکانت اپل از ادرس زیر دانلود نمایید....موفق باشید:3:

http://itunes.apple.com/us/app/viber-free-phone-calls-text/id382617920

MOEIN
20-08-2012, 14:20
سلام
من الان برخی برنامه ها رو از اپل استور میگیریم بدون مشکل برنامه های بدون پولش
میخواستم بدونم این برنامه هایی که شما لطف میکنید تو تاپیک میزارید رو میشه از اپل استور دریافت کرد یعنی پولین یا ازاده؟؟؟؟
برا ریختن برنامه از روی کامپیوتر رو گوشی باید چیکار کرد؟
با تشکر

babak7610
20-08-2012, 15:56
سلام
من الان برخی برنامه ها رو از اپل استور میگیریم بدون مشکل برنامه های بدون پولش
میخواستم بدونم این برنامه هایی که شما لطف میکنید تو تاپیک میزارید رو میشه از اپل استور دریافت کرد یعنی پولین یا ازاده؟؟؟؟
برا ریختن برنامه از روی کامپیوتر رو گوشی باید چیکار کرد؟
با تشکر

سلام..معین جان تمام برنامه هایی که تو این تایپیک (مرجع برنامه ها - (http://sat.hk.tc/forumdisplay.php?f=1139)iPhone Applications (http://sat.hk.tc/forumdisplay.php?f=1139) ) قرار میگیرند کرک شده هستند و برای نصب حتما باید دیوایس جیلبریک شده باشه....ممکنه بعضیهاشون تو فروشگاه اپل به صورت رایگان موجود باشه (مثل VIBER) و تعدادیشون هم تو اپل استور رایگان نیست مثل iCab Mobile...برای نصب نرم افزار باید برنامه ایتونز رو سیستمتون نصب داشته باشید ...گوشیتون رو به کامپیوتر وصل کنید.... فقط کافیه رو برنامه کرک شده دانلود شده دوباره کلیک کنید...ایتونز اتوماتیک باز میشه...رو گزینه SYNC کلیک کنید تا نرم افزار مربوطه رو به دیوایستون انتقال بده....برای دانلود از اپل استور هم نیاز به اکانت دارید...اکانت رو به ایتونز بدید و بعد هر برنامه رایگانی رو میتونید از اپل استور با ایتونز دانلود کنید (البته نرم افزار در ایتونز ذخیره میشه و توسط شما قابل دیدن نیست...) SYNC رو بزنید و تمام...موفق باشید

lion-man
20-08-2012, 16:53
بابک جان همش failed to instal میده.
نه viber نصب میشه نه ret wallpaper حالا میشه بگی من اگر بخوام ایدی برای app store بسازم چجوریه؟
چون من خواستم apple id بسازم نشد یعنی کارت اعتباری میخواست که ما محرومیم.
طبق سایت هم برای ساختن apple id رفتم جلو ولی در قسمت credit cart گزینه ای به اسم none وجود نداشت.
ممنونم.

danesh
21-08-2012, 14:56
سلام
دوستان من نمیتونم از اب استور برنامه بگیرم البته جدیدا اینجور شده برام شما چطور؟

marlin
21-08-2012, 15:40
سلام
دوستان من نمیتونم از اب استور برنامه بگیرم البته جدیدا اینجور شده برام شما چطور؟
دوست عزیز مثل اینکه اپ استور پیلتر شده. و فعلا هیچ کاری نمیتونیم بکنیم

babak7610
21-08-2012, 16:00
بابک جان همش failed to instal میده.
نه viber نصب میشه نه ret wallpaper حالا میشه بگی من اگر بخوام ایدی برای app store بسازم چجوریه؟
چون من خواستم apple id بسازم نشد یعنی کارت اعتباری میخواست که ما محرومیم.
طبق سایت هم برای ساختن apple id رفتم جلو ولی در قسمت credit cart گزینه ای به اسم none وجود نداشت.
ممنونم.

سلام...دوست عزیز دیوایس شما جیلبریک شدست یا خیر..؟مشکل این پیغام راحت در دستگاههای جیلبریک قابل حله...شما کافیه برید داخل گزینه جستجوی سیدیا و برنامه +appsync 5 رو سرچ و نصب نمایید...در مورد ساختن اپل ایدی هم دوتا ایمیل معتبر مربوط به خودتون رو به من پیغام خصوصی کنید تا کمکتون کنم و براتون ایدی رو بسازم....موفق باشید

babak7610
21-08-2012, 16:13
سلام

دوست عزیز مثل اینکه اپ استور پیلتر شده. و فعلا هیچ کاری نمیتونیم بکنیم

سلام...دوستان عزیز متاسفانه اپ استور هم بتازگی پیلتر شده و نمیدونم واقعا باید چی گفت به مسئولین بی شعور و بی کفایت بابت این همه عقب موندگی و جهلشون...به هر حال شما خیلی ساده مشکلتون رو میتونید با خرید یه اکانت چیز پی ان حل کنید...

lion-man
21-08-2012, 18:49
بابک جان من cydia رو تو گوشیم دارم.
حالا دیگه نمیدونم جلبریک شده یا نه.

babak7610
21-08-2012, 19:08
بابک جان من cydia رو تو گوشیم دارم.
حالا دیگه نمیدونم جلبریک شده یا نه.

سلام...دوست من خوشبختانه گوشی شما جیلبریک شده هست...:113::113: اگر به اینترنت وایرلس دسترسی داری کافیه wifi گوشیت رو روشن کنی و به مودمت ارتباطش بده... بعد طبق راهنمایی که کردم عمل کن و برنامه فوق (دقت کن نسخه 5+) رو نصب کن ...مشکلت صد در صد با نصب این برنامه حل خواهد شد...موفق باشی

MOEIN
21-08-2012, 21:42
سلام..معین جان تمام برنامه هایی که تو این تایپیک (مرجع برنامه ها - (http://sat.hk.tc/forumdisplay.php?f=1139)iPhone Applications (http://sat.hk.tc/forumdisplay.php?f=1139) ) قرار میگیرند کرک شده هستند و برای نصب حتما باید دیوایس جیلبریک شده باشه....ممکنه بعضیهاشون تو فروشگاه اپل به صورت رایگان موجود باشه (مثل VIBER) و تعدادیشون هم تو اپل استور رایگان نیست مثل iCab Mobile...برای نصب نرم افزار باید برنامه ایتونز رو سیستمتون نصب داشته باشید ...گوشیتون رو به کامپیوتر وصل کنید.... فقط کافیه رو برنامه کرک شده دانلود شده دوباره کلیک کنید...ایتونز اتوماتیک باز میشه...رو گزینه SYNC کلیک کنید تا نرم افزار مربوطه رو به دیوایستون انتقال بده....برای دانلود از اپل استور هم نیاز به اکانت دارید...اکانت رو به ایتونز بدید و بعد هر برنامه رایگانی رو میتونید از اپل استور با ایتونز دانلود کنید (البته نرم افزار در ایتونز ذخیره میشه و توسط شما قابل دیدن نیست...) SYNC رو بزنید و تمام...موفق باشید

ممنون بابک عزیز بابت راهنماییت دمت گرم با اون راهنمایی که کرده بودی راحت تونستم یه ایدی برا خودم بسازم تا بتونم برنامه ها رو تو فروشگاه اپل بگیرم رو گوشی
من موندم سیستمم چه مرگشه چون وقتی میخوام برنامه رو از کامپیوتر رو گوشی بریزم هنگ میکنه اپل استور هم نصب کردم رو سیستم
یه سوال داشتم اونم اینکه چجور میشه رو گوشی اپل دایورت کرد؟
با تشکر

babak7610
21-08-2012, 23:17
ممنون بابک عزیز بابت راهنماییت دمت گرم با اون راهنمایی که کرده بودی راحت تونستم یه ایدی برا خودم بسازم تا بتونم برنامه ها رو تو فروشگاه اپل بگیرم رو گوشی
من موندم سیستمم چه مرگشه چون وقتی میخوام برنامه رو از کامپیوتر رو گوشی بریزم هنگ میکنه اپل استور هم نصب کردم رو سیستم
یه سوال داشتم اونم اینکه چجور میشه رو گوشی اپل دایورت کرد؟
با تشکر

سلام...قابلی نداشت عزیز کاری نکردم که...اگه منظورت دایورت شمارست که برو تو گزینه
settings-phone -
در اینجا گزینه call forwarding رو on کن و شماره مورد نظری که میخوای دایورت بشه رو داخلش وارد کن ...موفق باشی

MOEIN
22-08-2012, 07:01
سلام...قابلی نداشت عزیز کاری نکردم که...اگه منظورت دایورت شمارست که برو تو گزینه
settings-phone -
در اینجا گزینه call forwarding رو on کن و شماره مورد نظری که میخوای دایورت بشه رو داخلش وارد کن ...موفق باشی
ممنون بابک عزیز
متاسفانه ایفون ارهی برا از دسترس خارج کردن نداره

saeedonline2008
23-08-2012, 11:12
سلام
ميخوام ببينم ميشه از طريق يك گوشي ايفون موقعيت يك گوشي ايفون ديگه را پيدا كرد؟

babak7610
23-08-2012, 12:01
سلام
ميخوام ببينم ميشه از طريق يك گوشي ايفون موقعيت يك گوشي ايفون ديگه را پيدا كرد؟

سلام .. تعیین موقیت یک آیفون بصورت آفلاین (بدون وصل شدن به نت )میسر نیست و البته موقع یابی هم به برنامه ها و سرویسهای فعال شده در گوشی مبدا و مقصد بستگی داره... موفق باشید

salam2012
28-08-2012, 20:50
سلام
ایا کسی نیست پاسخ سوال مارا بده
سلام
من وقتی می خواهم شماره بگیریم
همیشه این گزینه را می نویسه
back call
با هم سیم کارت ایرانسل وهم همراه اول تست کردم
باز دوباره همان back call اجرا میشه
در صورت که سیم ارت با گوشی دیگر تست می کنم چنین مشکل نیست
من از گوشی ایفون 4 معمولی استفاده می کنم وگوشی هم جلبیریک نیست
ورژن گوشم هم 5.1 است
لطفا راهنمایی کنید
majid5325
28-08-2012, 21:28
سلام
سلام
back call
ورژن گوشم هم 5.1 است
لطفا راهنمایی کنید

شما همیشه موقع شماره گرفتن این گزینه برات میاد یا بعضی مواقع که شماره نمیگیره میادش ؟ چون مثلا گوشی من بعضی مواقع که نمیگیره این CALL BACK میاد که خوب شماره گرفتن رو میخواد تکرار کنه

babak7610
28-08-2012, 22:12
سلام
سلام
back call
ورژن گوشم هم 5.1 است
لطفا راهنمایی کنید
سلام...دوست عزیز از زدن پست تکراری خودداری نمایید...شما اول به ترتیب به گزینه های زیر برید و یکبار تنظیمات شبکه گوشی رو ریست کنید...

settings-general-reset-reset network settings

بعد از انجام دادن عمل ذکر شده در مرحله دوم به تنظیمات ایتم زمان در دیوایس خود برید و تاریخ و زمان رو بر اساس سال و ماه میلادی به طور صحیح تنظیم نمایید(settings-general-date &time)...در قسمت time zone هم شهر تهران رو انتخاب نمایید...با انجام مراحل بالا فکر کنم مشکلتون حل بشه...موفق باشید

hamed.200626
03-09-2012, 20:56
درود
نحوه نصب بلوتوث برای آیفون میخواستم
مرسی

babak7610
03-09-2012, 22:44
درود
نحوه نصب بلوتوث برای آیفون میخواستم
مرسی

سلام...
اول: اینکه گوشیتون باید جیلبریک شده باشه...
دوم: به یکی از سایتهای فروش لایسنس های اورجینال سیدیا مانند این لینک (http://www.cydiacenter.ir/%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D9%84%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%AB-%D8%A7%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D9%BE%D8%A7%D8%AF-%D9%88-%D8%A7%DB%8C%D9%BE%D8%AF-airblue/) مراجعه نمایید و برنامه رو خریداری کنید...(نحوه نصب + کار با برنامه در لینک مربوطه توضیح داده شده و البته بعد از خریداری توضیحات رو به طور کامل تر از طرف فروشنده دریافت میکنید....) موفق باشید

saman_sunboy
09-09-2012, 14:23
سلام خسته نباشید دوستان عزیز وزحمت کش این بخش.
ورژن7E18) 3.1.3 ) فریوم G 4.5.4 نرم افزار از ایتونز میریزم نمیپزیره چه کنم رفقا همچنین هرچی گشتم نتونستم پیدا کنم و بفهمم چجوری میشه اهنگ با برنامه ایفون باکس ریخت ..با پسوند MP3

lion-man
12-09-2012, 13:10
سلام.
بابک جان من 4s دارم که ورژنش 5.1.1 هستش.
من میخوام ازتو سیدیا در قسمت سرچ airblue رو که لایسنسشو خریدم پیدا کنم و بقیه مراحل رو طبق آموزشه سایت انجام بدم ولی وقتی که تایپ میکنم airblue بعدا گزینه سرچ رو لمس میکنم هیچ اتفاقی نمی افته.البته من از اینترنت سیم کارتم که همراه اول هستش استفاده میکنم.
بدونه پیلتر شکن.
ممنون میشم اگر بنده رو راهنمایی بفرمایید.

babak7610
12-09-2012, 14:53
سلام.
بابک جان من 4s دارم که ورژنش 5.1.1 هستش.
من میخوام ازتو سیدیا در قسمت سرچ airblue رو که لایسنسشو خریدم پیدا کنم و بقیه مراحل رو طبق آموزشه سایت انجام بدم ولی وقتی که تایپ میکنم airblue بعدا گزینه سرچ رو لمس میکنم هیچ اتفاقی نمی افته.البته من از اینترنت سیم کارتم که همراه اول هستش استفاده میکنم.
بدونه پیلتر شکن.
ممنون میشم اگر بنده رو راهنمایی بفرمایید.

سلام...دوست عزیز شما اول باید مطمئن بشید که برنامه سیدیاتون سالمه و احیانا مشکلی نداشته باشه....سیدیا رو باز کن و برو به قسمت زیر(manage) ...باید در این قسمت یکی از سورسهای اصلی و پیش فرض سیدیا بنام bigboss وجود داشته باشه (مانند عکس زیر) اگر نبود سیدیاتون ناقصه ....باید با استفاده از مطالب این لینک (http://i-os.ir/forum/thread5118.html) این سورس رو اضافه کنید...

http://i.imgbox.com/abvHCJVr.jpg

هنگامیکه این سورس رو داشته داشته باشید غالبا هیچ مشکلی پیش نمیاد و مانند عکس زیر اگه نام airblue رو سرچ کنید برنامه از سورس big boos ظاهر میشه....در پایان دوست عزیزم توصیه میکنم ترجیحا سعی کنید از اینترنت سیم کارت استفاده نکنید و حتما جایی تشریف ببرید که به وایرلس دسترسی داشته باشید... چون متاسفانه gprs اپراتورهای داخلی علاوه بر سرعت و کیفیت فوق العاده پایین مشکلاتی رو داره که اصلا استفاده ازش مقرون به صرفه نیست...موفق باشید

http://i.imgbox.com/adkYy9qM.jpg

lion-man
12-09-2012, 20:51
سلام...دوست عزیز شما اول باید مطمئن بشید که برنامه سیدیاتون سالمه و احیانا مشکلی نداشته باشه....سیدیا رو باز کن و برو به قسمت زیر(manage) ...باید در این قسمت یکی از سورسهای اصلی و پیش فرض سیدیا بنام bigboss وجود داشته باشه (مانند عکس زیر) اگر نبود سیدیاتون ناقصه ....باید با استفاده از مطالب این لینک (http://i-os.ir/forum/thread5118.html) این سورس رو اضافه کنید...

http://i.imgbox.com/abvHCJVr.jpg

هنگامیکه این سورس رو داشته داشته باشید غالبا هیچ مشکلی پیش نمیاد و مانند عکس زیر اگه نام airblue رو سرچ کنید برنامه از سورس big boos ظاهر میشه....در پایان دوست عزیزم توصیه میکنم ترجیحا سعی کنید از اینترنت سیم کارت استفاده نکنید و حتما جایی تشریف ببرید که به وایرلس دسترسی داشته باشید... چون متاسفانه gprs اپراتورهای داخلی علاوه بر سرعت و کیفیت فوق العاده پایین مشکلاتی رو داره که اصلا استفاده ازش مقرون به صرفه نیست...موفق باشید

http://i.imgbox.com/adkYy9qM.jpg

ممنونم.
اون گزینه رو هم دارم ولی فکر کنم همه مشکله من اینه که از اینترنت سیم کارت نباید استفاده کنم.

salamashena2
13-09-2012, 19:59
با سلام دوستان اگر کسی‌ بخواد از آمریکا برام iphone4یا 5بیاره آیا با سیستم ایران کار می‌کنه؟ باید چیکارش کنم? در ضمن اونجا قیمتش چنده؟

babak7610
13-09-2012, 20:47
با سلام دوستان اگر کسی‌ بخواد از آمریکا برام iphone4یا 5بیاره آیا با سیستم ایران کار می‌کنه؟ باید چیکارش کنم? در ضمن اونجا قیمتش چنده؟

سلام...دوست عزیز مهمترین نکته اینه که به فرد خریدار بگین براتون گوشی بخره که انلاک فکتوری باشه....اونوقت دیوایستون رو هر شبکه ای از جمله ایران قابل استفادست...ضمنا ایفون 5 سیم کارت نانو میخوره که فعلا ما همچین سیم کارتی تو ایران نداریم...البته احتمال کمش هست اپراتورهای داخلی تا زمان ورود ایفون جدید این نوع سیم کارت رو تحت پوشش قرار بدند...اگرم اپراتورهای عقب موندمون این کارو انجام ندند مطمئن باشید برادرای چینی به نحوی سیم کارت یا یه قطعه تبدیلش رو میسازند و وارد کشور میشه..!! در مورد قیمت فعلی ایفون تو امریکا اطلاعی ندارم...!! بهتره از اشناتون بپرسید...!! موفق باشید

lion-man
13-09-2012, 20:53
سلام.
دوستان بیچاره شدم.
من میخواستم طبق گفته سایت ریست فکتوری کنم که متاسفانه گوشیم ریست نشده و روی لود شدن مونده.
دوستان ممنون میشم اگر منو سریع منو راهنمایی کنید.
چون گوشیم خاموشم نمیشه.من 4s دارم.

lion-man
13-09-2012, 21:22
سلام.
دوستان بیچاره شدم.
من میخواستم طبق گفته سایت ریست فکتوری کنم که متاسفانه گوشیم ریست نشده و روی لود شدن مونده.
بچه ها یکی منو کمک کنه...

babak7610
13-09-2012, 21:23
سلام.
دوستان بیچاره شدم.

سلام...دوست عزیز گوشی جیلبریک شده رو ریست نمیکنند که..!! (زدی فایلهای جیلبریک رو ضایع کردی واسه این گوشی لود نمیشه..!) شما به صفحه 68 همین تایپیک مراجعه کن و باید طبق راهنمایی که به دوستمون در پست# (http://dvb.de.tc/showthread.php?t=410771&page=68) 674 عمل کنی ...موفق باشید (http://dvb.de.tc/showpost.php?p=6828831&postcount=674)

lion-man
13-09-2012, 22:45
سلام...دوست عزیز گوشی جیلبریک شده رو ریست نمیکنند که..!! (زدی فایلهای جیلبریک رو ضایع کردی واسه این گوشی لود نمیشه..!) شما به صفحه 68 همین تایپیک مراجعه کن و باید طبق راهنمایی که به دوستمون در پست# (http://dvb.de.tc/showthread.php?t=410771&page=68) 674 عمل کنی ...موفق باشید (http://dvb.de.tc/showpost.php?p=6828831&postcount=674)
خدا خیرت بده بابک جان.

lion-man
14-09-2012, 11:25
سلام.
بابک جان من میخوام با گوشیم برم تو سایت بانک ملی ولی سایت لود نمیشه.احتیاج به adob flash player داره.
من 4s دارم.

babak7610
14-09-2012, 12:30
سلام.
بابک جان من میخوام با گوشیم برم تو سایت بانک ملی ولی سایت لود نمیشه.احتیاج به adob flash player داره.
من 4s دارم.

سلام...دوست عزیزم متاسفانه سیستم عامل ios فایلهای فلش رو ساپورت نمیکنه...چون اپل اعتقاد داره که فایلهای فلش از لحاظ امنیتی ممکنه سیستم عامل رو تهدید کنه واسه همین ایدیوایس ها فلش رو ساپورت نمیکنن ...به هر حال اگر گوشیتون جیلبریک هست این مرورگر (http://babak7610.dl.rapidpars.com/3145/514910/sam9bhahqfp/Puffin-v6113-OviKiss.ipa) رو نصب کنید فکر کنم باهاش مشکلتون حل بشه و بتونید وارد سایت بشید...موفق باشی

saman_sunboy
15-09-2012, 11:01
کسی جواب مارو تو پست قبلی که زدم چرا نداد دوسم ندارین

babak7610
15-09-2012, 14:32
سلام خسته نباشید دوستان عزیز وزحمت کش این بخش.
ورژن7E18) 3.1.3 ) فریوم G 4.5.4 نرم افزار از ایتونز میریزم نمیپزیره چه کنم رفقا همچنین هرچی گشتم نتونستم پیدا کنم و بفهمم چجوری میشه اهنگ با برنامه ایفون باکس ریخت ..با پسوند MP3

کسی جواب مارو تو پست قبلی که زدم چرا نداد دوسم ندارین

سلام..دوست عزیز نریختن برنامه توسط ایتونز علتهای مختلفی داره...به طور خلاصه اول باید گوشیتون جیلبریک شده باشه....دوم بعد از جیلبریک توئیک appsync 5 رو از سیدیا بروی دیوایستون نصب کرده باشید...سوم همواره باید اخرین نسخه ایتونز رو سیستمون باید نصب باشه و وقتی ایتونز رو بازکردید باید مطابق شکل زیر تیک سینک شدن برنامه ها فعال باشه...برای موزیک ریختن هم میتوانید از ایتونز یا برنامهiTools (http://dvb.de.tc/showthread.php?t=600605)استفاده کنید(ifunbox همچین قابلیتی نداره) ....موفق باشید...

http://www.imagesup.net/?di=1613477069461

hamed.200626
16-09-2012, 17:17
درود
میخواستم آفونم رو به 5.1.1 تغیر بدم اما برنامه absinthe رو اجرا که میکنم دستگاه رو نمیشناسه
دوستان کمک کنید
؟؟؟؟
مرسی

babak7610
16-09-2012, 18:01
درود
میخواستم آفونم رو به 5.1.1 تغیر بدم اما برنامه absinthe رو اجرا که میکنم دستگاه رو نمیشناسه
دوستان کمک کنید
؟؟؟؟
مرسی

سلام...دوست عزیز ابتدا از سالم بودن سیستم عامل کامپیوترتون (ویندوز و ...)اطمینان حاصل نمایید(میتونید از یه سیستم دیگه کمک بگیرید تا خیالتون جمع بشه....) دوم اخرین نسخه برنامه ابسنیت رو برای ویندوز ازین جا (http://ir-iphone.org/iPhone/rp/files/i-Phone.ir_absinthe-win-2.0.4.zip) دانلود و اجرا کنید...ترجیحا قفل گوشیتون رو در حالت Never تنظیم کنید ...قاعدتا دیگه مشکلی نباید پیش بیاد ...موفق باشید

hamed.200626
16-09-2012, 19:31
سلام...دوست عزیز ابتدا از سالم بودن سیستم عامل کامپیوترتون (ویندوز و ...)اطمینان حاصل نمایید(میتونید از یه سیستم دیگه کمک بگیرید تا خیالتون جمع بشه....) دوم اخرین نسخه برنامه ابسنیت رو برای ویندوز ازین جا (http://ir-iphone.org/iPhone/rp/files/i-Phone.ir_absinthe-win-2.0.4.zip) دانلود و اجرا کنید...ترجیحا قفل گوشیتون رو در حالت Never تنظیم کنید ...قاعدتا دیگه مشکلی نباید پیش بیاد ...موفق باشید

با برنامه آیتونز هم میشه این کار رو انجام داد؟؟؟؟

یه مشکل دیگه که دارم گوشی رو فرمت میکنم اما هیچی پاک نمیشه ؟؟؟

babak7610
16-09-2012, 22:03
با برنامه آیتونز هم میشه این کار رو انجام داد؟؟؟؟

یه مشکل دیگه که دارم گوشی رو فرمت میکنم اما هیچی پاک نمیشه ؟؟؟

دوست عزیز برنامه ایتونز کاربرد مختلفی داره (از قبیل ریختن نرم افزار -اهنگ و ویدیو و غیره ...رو دیوایس) ضمنا جهت ارتقا نسخه نرم افزاری گوشی (معروف به فریمور) ازین برنامه استفاده میشه و به نوعی اصلی ترین و ضروری ترین نرم افزار کار با دیوایس اپله...اما برای جیلبریک شما باید از برنامه های ساخته گروه های هکری نظیر ابسنیت و رداسنو و غیره استفاده کنید و این کار به ایتونز ربطی نداره..!...حدس میزنم شما تازه کارید و با مسایل کاربردی اشنایی ندارید...! ضمنا گوشیهای اپل گزینه ای بنام فرمت ندارند...شما فقط میتونید از طریق منوی تنظیمات دیوایس خودتون رو ریست کنید ...موفق باشید

lion-man
17-09-2012, 22:30
سلام .
بابک جان من 4s ورژن 5.1.1 دارم که جیلبرک شده ولی نرم افزار appsync+5 رو که در سرچ سیدیا تایپ میکنم اصلا نمیاد که بخوام اینستال کنم.
یه سواله دیگه اینکه appsync به چه دردی میخوره و در کدام پکیج هستش.
با تشکر از زحمات بی دریغ شما.:53:

lion-man
19-09-2012, 22:05
سلام .
بابک جان من 4s ورژن 5.1.1 دارم که جیلبرک شده ولی نرم افزار appsync+5 رو که در سرچ سیدیا تایپ میکنم اصلا نمیاد که بخوام اینستال کنم.

مارو هم دریابید.

majid5325
19-09-2012, 23:26
سلام .

دوست عزیز برنامه appsync+5 به شما اجازه میده بتونی برنامه های کرک شده رو که دانلود میکنی روی گوشیت نصب کنی و اینکه چرا تو سادیا سرچ میکنی نیست به این علت هستش که شما باید اول سورسهای سادیا رو اضافه کنی ... به این لینک برو کامل توضیح داده

http://www.i-phone.ir/forums/thread67347.html

pedy jakson
20-09-2012, 11:22
سلام بابک جان و تشکر از اطلاعات مفیدی که در این بخش به ما میدی
لطفا" در صورت امکان آموزش تصویری انتقال موزیک از pc به iphone 4s رو برامون بزارید
با تشکر

babak7610
20-09-2012, 12:50
سلام بابک جان و تشکر از اطلاعات مفیدی که در این بخش به ما میدی
لطفا" در صورت امکان آموزش تصویری انتقال موزیک از pc به iphone 4s رو برامون بزارید
با تشکر

سلام...ممنون دوست عزیز ...:53: به تایپیک زیر مراجعه کن ...اموزش رو براتون قرار دادم...موفق باشید

آموزش انتقال آسان موزیک و ویدیو بروی ideviceها... (http://dvb.uk.tc/showthread.php?t=627418)

pedy jakson
22-09-2012, 20:08
با سلام
بابک جان من اشتباها" از itunes گوشیم رو upgrade کردم که در نتیجه جیلبریک گوشیم از بین رفت ضمنا" ios گوشیم هم به 6.0 ارتقاع پیدا کرد حال سئوال من اینه که آیا با همون absinthe 2.4.0.1 میتونم گوشیم رو مجددا" جیلبرک کنم یا اینکه باید صبر کنم تا نسخه متناسب با ios 6 بیاد
مجددا" از زحمات شما تشکر می کنم

babak7610
22-09-2012, 21:29
با سلام
بابک جان من اشتباها" از itunes گوشیم رو upgrade کردم که در نتیجه جیلبریک گوشیم از بین رفت ضمنا" ios گوشیم هم به 6.0 ارتقاع پیدا کرد حال سئوال من اینه که آیا با همون absinthe 2.4.0.1 میتونم گوشیم رو مجددا" جیلبرک کنم یا اینکه باید صبر کنم تا نسخه متناسب با ios 6 بیاد
مجددا" از زحمات شما تشکر می کنم

سلام...دوست عزیز من در تایپیک پرتال خبری ایفون واقع در این تایپیک (http://dvb.uk.tc/showthread.php?t=411274&page=9)همواره جدیدترین اخبار دنیای اپل رو قرار میدم و تا حدی که وقت کنم اطلاع رسانیهای مهم رو انجام میدم...اگر شما به اون تایپیک مراجعه کنید و پست چند روز پیش من به شماره 85 (http://dvb.uk.tc/showpost.php?p=6935068&postcount=85) رو میخوندید متوجه میشدید که فعلا برای کاربران به دلایلی صلاح نیست دیوایسشون رو به نسخه ios 6 اپدیت کنند ...!! شما هم فعلا باید منتظر بمانید تا توسط هکرها روشی برای جیلبریک یا دانگرید این نسخه منتشر بشه (البته فکر کنم هنوز بتونید به فریمور قبلی ریستور کنید و اپل فعلا تا این لحظه هنوز جلوی دانگرید رو نگرفته...!! سریع امتحان کن)...ضمنا توجه داشته باشید هر نسخه از برنامه های جیلبریک( مثل absinthe 2.4.0 ) که توسط تیم های هکری منتشر میشه مربوط به فریمورهای زمان خودش(5.1.1) هست و اینجور نیست که شما تا ابد ازش استفاده کنید و کارایی داشته باشه...!! موفق باشید

danesh
24-09-2012, 00:34
سلام
من vpn رو گوشی 4s نصب کردم مشکی که دارم اینه که سرعت دانلود من 200کیلو بایته وقتی vpn on میکنم سرعتم به 20 کیلوبت افت میکنه مشکل از کجاس ؟

babak7610
24-09-2012, 17:12
سلام
من vpn رو گوشی 4s نصب کردم مشکی که دارم اینه که سرعت دانلود من 200کیلو بایته وقتی vpn on میکنم سرعتم به 20 کیلوبت افت میکنه مشکل از کجاس ؟

سلام...دوست عزیز مشکل شما از یکی ازین دوحالت خارج نیست...اول اینکه چیز پی ان شما کیفیت خوبی نداره و سرورش با گوشیتون هماهنگ نیست (راه چارش اینه که چیز پی ان خودتون رو از فروشندگان معتبر و خوب تهیه کنید و حتما سرویسی بگیرید که مولتی سرور باشه...!) دوم اینکه احتمال داره سرویس دهنده اینترنت شما سرویس چیز پی ان رو با فایر وال های مربوطه لیمیت کرده باشه (یا به عبارتی محدود کرده باشه...) برای تست این موضوع میتونید از خود کامپیوترتون با چیز پی ان دانلود کنید اگر همین مشکل رو مجددا در پی سی هم داشتید جای شکی براتون باقی نمیمونه...موفق باشید

Nicknafs
26-09-2012, 07:52
دوستان عزیز

این آیتیونز آدم جون به لب می کنه وقتی می خوای آهنگ جابجا کنی

یا باید کل آهنگ های قبلی روی گوشی بره تا جدید بیاد

اگر اشتباه می گم راهتمایی فرمایید
درضمن مثل اینکه برنامه بنام suite iphone مثل pc suite nokia هست که کار کردن باهاش راحته
کسی از دوستان استفاده کرده
اگر خوبه لینک دانلودش را می دهید

ممنون

Nicknafs
26-09-2012, 08:02
دوست عزیز برنامه appsync+5 به شما اجازه میده بتونی برنامه های کرک شده رو که دانلود میکنی روی گوشیت نصب کنی و اینکه چرا تو سادیا سرچ میکنی نیست به این علت هستش که شما باید اول سورسهای سادیا رو اضافه کنی ... به این لینک برو کامل توضیح داده

http://www.i-phone.ir/forums/thread67347.html

دوست عزیز
چه سورس هایی را اضافه کنیم
که منابع خوبی را داشته باشیم
ممنون

Nicknafs
26-09-2012, 08:06
دوستان عزیز

من فیلم هایی را با گوشی گرفتم
در کامپیوتر بصورت افقی نشان میده بجای عمودی

چجوری میشه این مشکل را حل کرد

ممنون

Hamid
26-09-2012, 12:34
دوست عزیز
چه سورس هایی را اضافه کنیم
که منابع خوبی را داشته باشیم
ممنون

Appsync رو برای تمام فریمورها میتونید از سورس اصلی نویسنده این برنامه یعنی Http://cydia.hackulo.us دانلود کنید.
سورس های زیر بهترین منابع Cydia هستند :

Http://cydia.hackulo.us
Http://ihacksrepo.com
Http://repo.insanelyi.com
Http://sinfuliphonerepo.com
Http://cydia.xsellize.com

Hamid
26-09-2012, 12:38
دوستان عزیز

این آیتیونز آدم جون به لب می کنه وقتی می خوای آهنگ جابجا کنی

یا باید کل آهنگ های قبلی روی گوشی بره تا جدید بیاد

اگر اشتباه می گم راهتمایی فرمایید
درضمن مثل اینکه برنامه بنام suite iphone مثل pc suite nokia هست که کار کردن باهاش راحته
کسی از دوستان استفاده کرده
اگر خوبه لینک دانلودش را می دهید

ممنون

میتونید از برنامه iTools 2012 استفاده کنید. کار کردن با این برنامه ساده هست.
از لینک زیر میتونید دانلود کنید.

http://itools.hk/tscms/public/uploads/iTools0913E.zip